Artyści rozgromili Targówek [ZDJĘCIA] | | targowek.info

Artyści rozgromili Targówek [ZDJĘCIA]

W meczu reprezentacji artystów i muzyków z oldboyami GKP Targówek największa gwiazda wystąpiła w drużynie… z naszej dzielnicy. Może wam uda się rozpoznać kogoś jeszcze?

 

W tym przypadku wynik nie jest najważniejszy, ale z kronikarskiego obowiązku podajemy. Reprezentacja Artystów Polskich wygrała z oldboyami GKP Targówek 8:1. W sumie na boisku nie było widać aż takiej różnicy umiejętności, ale jeden piłkarz artystów biegał strasznie szybko i strzelił mnóstwo bramek.

W reprezentacji artystów wypatrywaliśmy gwiazd z pierwszych stron gazet. Niestety. Albo to wina mgły, albo słabej znajomości świata celebrytów, ale nie rozpoznaliśmy prawie nikogo. Jedyny, którego udało nam się rozszyfrować, to Wiesław Tupaczewski, satyryk i założyciel kabaretu OT.TO.

Niespodzianka czekała za to w szeregach oldboyów GKP Targówek. Jeden z piłkarzy biegających w biało-zielonej koszulce, to nikt inny jak legendarny Dariusz Dziekanowski. „Dziekan” nigdy formalnie nie był piłkarzem GKP Targówek, ale bywał w naszej dzielnicy. W latach 90-tych w służbowych mieszkaniach na Targówku pomieszkiwali piłkarze Legii Warszawa.

Kogo jeszcze rozpoznajecie na zdjęciach? Artyści grali w biało-czerwonych koszulkach.

W niedzielę wciąż trwa okolicznościowy turniej piłkarski. Program:

11:00 – 12:10 Reprezentacja Okręgu Brzeskiego (Białoruś) – Nowa Spiska Wieś (Słowacja)

12:15 – 13:25 GKP Targówek SKOK Wołomin – Huragan Wołomin

14:00 Zakończenie turnieju

PRZECZYTAJ TEŻ:

10 komentarzy na temat “Artyści rozgromili Targówek [ZDJĘCIA]

 • 18 listopada 2012 o godz. 13:26

  Dziekan to Dziekan. DZiękujemy

 • 18 listopada 2012 o godz. 13:31

  hmmm…………

 • 18 listopada 2012 o godz. 13:43

  a tak swoją drogą, chyba musieli zejść wcześniej z murawy bo ktoś oszczędza na oświetleniu w dzielnicy. NIE PALĄ SIĘ LATARNIE GDY JEST JUŻ DOSYĆ CIEMNO PRZY ULICY NA OSOWSKIGO..NA CAŁEJ OBWODNICY – WSTYD!!! NIECH KTOŚ ZAREAGUJE!

 • 18 listopada 2012 o godz. 19:50

  Pamiętajcie NIGDY więcej PIS i PO na Targówku. co oni Wam przez tyle lat załatwili? Tylko lokalni Działacze.

 • 18 listopada 2012 o godz. 20:51

  Baran, prawdziwy z Ciebie Baran. Od 1989 roku prawie bez przerwy rządzą dwie partie: postkomuniści i ta część działaczy solidarnościowych która była za układem i nierozliczaniem postkomuny, czyli SDRP (dziś SLD) i UW (dziś PO). To te partie odpowiadają za to co mamy w Polsce, czyli afrykę, postkomunę, totalny syf. Też na Targówku.

 • 18 listopada 2012 o godz. 20:57

  Z tego co pamiętam najwikszym osiągnięciem PIS-u dla Targówka była próba sciągnięcia tu Jarmarku Europa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 18 listopada 2012 o godz. 21:00

  DZIEKAN- TARGÓWEK ZAWSZE BĘDZIE PAMIĘTAŁ!NIGDY NIE ZAPOMIMY!. JESTEŚ WIELKI

 • 18 listopada 2012 o godz. 21:00

  Witam. Gościliśmy na obiekcie GKP Targówek, całą plejadę gwiazd. Z uwagi na mgłę i „młodą” godzinę rozpoczęcia turnieju, część z zaproszonych Gości, nie zdążyła dotrzeć na warszawski Targówek. W tej grupie należy wymienić Szanownych Panów Prezydentów RP (opóźnione śniadanie) i USA (gęsta mgła). Reszta zaproszonych Gości bawiła się świetnie i kapitalnie. Dziękujemy IM za to, że odwiedzili nasze skromne progi.
  Zapraszamy na kolejną edycję turnieju. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy propagują sportowy tryb życia, wśród mieszkańców naszej 100-licy !

 • 19 listopada 2012 o godz. 08:55

  Artyści nie będą jechać na jakieś pipidówie… A odnośnie oświetlenia na Ossowskiego. Problem w całej W-wie. Miasto oszczędza. Później zapala światło i wcześniej gasi. A rzecznik ZDM Pan Sobieraj twierdzi, że to wina kosmosu…

 • 23 listopada 2012 o godz. 22:23

  Dziekan ? Wychowanek i piłkarz Polonii warszawskiej ? Tak znam…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.