Artyści rozgromili Targówek [ZDJĘCIA]

10
Share

W meczu reprezentacji artystów i muzyków z oldboyami GKP Targówek największa gwiazda wystąpiła w drużynie… z naszej dzielnicy. Może wam uda się rozpoznać kogoś jeszcze?

 

W tym przypadku wynik nie jest najważniejszy, ale z kronikarskiego obowiązku podajemy. Reprezentacja Artystów Polskich wygrała z oldboyami GKP Targówek 8:1. W sumie na boisku nie było widać aż takiej różnicy umiejętności, ale jeden piłkarz artystów biegał strasznie szybko i strzelił mnóstwo bramek.

W reprezentacji artystów wypatrywaliśmy gwiazd z pierwszych stron gazet. Niestety. Albo to wina mgły, albo słabej znajomości świata celebrytów, ale nie rozpoznaliśmy prawie nikogo. Jedyny, którego udało nam się rozszyfrować, to Wiesław Tupaczewski, satyryk i założyciel kabaretu OT.TO.

Niespodzianka czekała za to w szeregach oldboyów GKP Targówek. Jeden z piłkarzy biegających w biało-zielonej koszulce, to nikt inny jak legendarny Dariusz Dziekanowski. „Dziekan” nigdy formalnie nie był piłkarzem GKP Targówek, ale bywał w naszej dzielnicy. W latach 90-tych w służbowych mieszkaniach na Targówku pomieszkiwali piłkarze Legii Warszawa.

Kogo jeszcze rozpoznajecie na zdjęciach? Artyści grali w biało-czerwonych koszulkach.

W niedzielę wciąż trwa okolicznościowy turniej piłkarski. Program:

11:00 – 12:10 Reprezentacja Okręgu Brzeskiego (Białoruś) – Nowa Spiska Wieś (Słowacja)

12:15 – 13:25 GKP Targówek SKOK Wołomin – Huragan Wołomin

14:00 Zakończenie turnieju

10
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx