Co, gdzie i kiedy na Targówku (plus rozdajemy wejściówki na Bonda) | | targowek.info

Co, gdzie i kiedy na Targówku (plus rozdajemy wejściówki na Bonda)

Chcecie wiedzieć, co aktualnie grają w kinach na Targówku, albo co proponują nasze teatry (no, nasz jedyny teatr) i domy kultury? Od dziś to wszystko macie pod ręką w jednym miejscu.

Dajemy wam jeszcze jeden powód, żebyście regularnie zaglądali na targowek.info. Od dziś zaczynamy publikować na naszej stronie repertuary targówkowskich kin (Multikino Targówek i Świt), teatrów (Rampa) oraz domów kultury (Świt i Zacisze).

Wszystkie seanse, spektakle i inne propozycje kulturalne umieściliśmy na jednej stronie, żebyście szybko, wygodnie i w jednym miejscu mogli się dowiedzieć, gdzie fajnie spędzić czas nie ruszając się z dzielnicy. Repertuary obejmują 7 dni od piątku do czwartku i będziemy je aktualizować co tydzień w każdy czwartek. Znajdziecie je tutaj oraz zawsze po kliknięciu w baner na kolumnie po prawej stronie.

Ale to jeszcze nie wszystko!

Od czasu do czasu będziemy także rozdawać darmowe wejściówki na wybrane imprezy – wszystkie szczegóły będą się znajdować także na stronie z repertuarami. Na dobry początek, już dziś, możecie wygrać wejściówki na najnowsze przygody Jamesa Bonda w filmie „Skyfall” oraz przebojowy kabaret „Eksperyment Adam i Ewa”. Jak je zdobyć, dowiecie się oczywiście tutaj.

Życzymy dobrej zabawy na Targówku!

 

„Skyfall” /fot. mat. prasowe
PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Co, gdzie i kiedy na Targówku (plus rozdajemy wejściówki na Bonda)

 • 22 listopada 2012 o godz. 10:47

  Super inicjatywa, tego zawsze potrzebowałem:)

 • 22 listopada 2012 o godz. 11:31

  Lubię to!

 • 22 listopada 2012 o godz. 20:42

  kto wygral? ja wyslalem sekunde po ogloszeniu i nie mam informacji. czyzby ktoś był szybszy i znał zasady konkursu przed ogłoszeniem?

 • 22 listopada 2012 o godz. 22:28

  Alek – mejle do zwycięzców naszej zabawy zostały już wysłane. Cierpliwość jest cnotą :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.