Demolka na PKP Toruńska | | targowek.info

Demolka na PKP Toruńska

Stacja Warszawa Toruńska wygląda, jakby przeszło przez nią tornado – ale wreszcie będzie posprzątana.

O losie naszej stacji alarmuje dzisiejszy „Super Express” – i w tym przypadku akurat nie ma zbyt wiele tabloidowej przesady.

Pasażerowie SKM i pociągów Kolei Mazowieckich, którzy przyjeżdżają na stację PKP Toruńska, wysiadają wprost na piach i błoto. Po peronie wala się też bezpańska kostka brukowa. Z kolei przy zejściach z Trasy Toruńskiej na perony trzeba uważać pod nogi, bo po drodze mija się gruz, kable, porozrzucane deski czy kosze pełne śmieci z budowy. Windy prowadzące na perony są nieczynne – pisze gazeta.

Innymy słowy, nic się nie zmieniło od prawie pół roku, gdy o stacji pisaliśmy my.

Co tam się dzieje? „SE” ustalił, że winni są robotnicy remontujący przebiegającą nad stacją Trasę Toruńską.  I tu wreszcie są dobre informacje: drogowcy będą na Warszawie Toruńskiej sprzątać: – Zostały nam jeszcze do wykonania prace porządkujące i wykończeniowe. W tym oczywiście remont stacji – mówi gazecie Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka warszawskiej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Niestety, żadne daty nie padają…

Cały artykuł „Super Expressu” znajdziecie tutaj.

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Demolka na PKP Toruńska

 • 30 listopada 2012 o godz. 14:33

  Remontują już od paru lat, wiadukty zostały w lecie pomalowane i nic nie przeszkadzałoby aby odtworzyć perony. Niestety nikogo nie interesuje wygoda pasażerów, poszły łapówki za przetargi, a urzędnicy nie upodlą się by korzystać z komunikacji. Przynajmniej żeby wyjść zza biurka i zobaczyć jak wszystko wygląda w naturze. DOJŚCIE DO STACJI RÓWNA SIĘ BRODZENIU W BŁOCIE, MROKU I ŚMIECIACH. Przystanek na Trasie Toruńskiej jest oddalony od schodów na peron o kilkaset metrów, bo nikt nie ruszył główką w czasie przebudowy wiaduktów. W kierunku Bródna przystanku nie ma, chociaż zatoka jest gotowa od kilku miesięcy. Wytłumaczcie się procedurami czyli zerem chęci by coś pożytecznego zrobić!

 • 1 grudnia 2012 o godz. 10:27

  Uważaj bratku z tymi oskarżeniami o łapówki,bo możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.Hans uwielbia mowę nienawiści

 • 2 grudnia 2012 o godz. 19:25

  Ciekawi mnie również to, że przystanek autobusowy PKP Toruńska jest zlokalizowany tylko w jednym kierunku (w stronę mostu). W drugą stronę (w kierunku Bródna) jest zrobiona nowiutka zatoka, windy, schody…. i na tym koniec. Żaden autobus się tam nie zatrzymuje, bo ktoś zapomniał o wiacie i przystanku. To całkiem bez sensu!!!! Może ktoś mi powie dlaczego tak to zostało zorganizowane??

 • 3 grudnia 2012 o godz. 22:46

  Codzienniie jadę, widzę, zgrzytam zębami ze złości.
  1 grudnia już minął, terminy niedotrzymane. ZNOOOWU KURRR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.