Słynny bokser nowym prezesem GKP Targówek!

27
Share

Przez miesiąc wiedzieli to tylko wtajemniczeni, teraz wiedzą wszyscy: nowym szefem „trzeciej piłkarskiej siły w stolicy” został Grzegorz Skrzecz.

Głosowanie nie odbyło się w świetle kamer i jupiterów, tak jak wybór Zbigniewa Bońka na prezesa PZPN, ale przyniosło jeszcze bardziej zaskakujący rezultat. Kilka dni temu GKP Targówek poinformował oficjalnie, że już od 1 października prezesem zarządu klubu jest Grzegorz Skrzecz – niegdyś świetny bokser, uczestnik olimpiady w Moskwie, dwukrotny brązowy medalista mistrzostw świata i pięciokrotny mistrz Polski wagi ciężkiej, a także aktor-amator regularnie pojawiający się w filmach reżyserowanych przez Olafa Lubaszenkę.

Kibice GKP znają go też bardzo dobrze ze stadionu na ulicy Kołowej, gdzie od wielu lat jest szefem ochrony i nieraz twardą ręką zaprowadzał porządek na trybunach.

fot. Slawek/Flickr

Teraz, dość nieoczekiwanie, 55-letni Grzegorz Skrzecz został kolejnym już w tym roku szefem całego klubu. Przed nim sporo wyzwań: utrzymanie drużyny piłkarskiej w III lidze, ostateczne zakończenie wojny z urzędem miasta, no i, last but not least, zapanowanie nad co bardziej radykalnymi kibicami (użyjmy tylko tego słowa), z którymi wojuje jeszcze od czasów gdy był jedynie ochroniarzem.

 

A na koniec dla przypomnienia życiowa kreacja aktorska nowego prezesa GKP, czyli kultowy fragment filmu „Chłopaki nie płaczą” (reż. Olaf Lubaszenko):

27
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx