Jesienna ofensywa GKP | | targowek.info

Jesienna ofensywa GKP

Piłkarze GKP Targówek wygrali czwarty mecz z rzędu i zapewnili sobie solidne 8. miejsce na półmetku III ligi!

 

Piłkarze z Targówka w akcji /fot. GKP

Wczorajsze zwycięstwo z Legionovią Leginowo 3:2 spokojnie możemy nazwać sensacją.  Nasza drużyna po golach Dariusza Dadacza z rzutu karnego w 42 min., Kamila Mierzwińskiego w 61 min. i Łukasza Fijołka w 83 min. pokonała bowiem lidera III ligi i to na jego boisku!

Co więcej, to już czwarta wygrana GKP z rzędu – po triumfie 2:0 w derbach z Ursusem Warszawa, nasi piłkarze bez problemu wygrali u siebie z Orłem Wierzbica 5:0, na wyjeździe zwyciężyli Włókniarz Zelów 3:2, a wczoraj z dokładnie takim samym wynikiem triumfowali nad Legionovią Legionowo. W rezultacie na koniec rundy jesiennej III ligi GKP Targówek ma już 22 punkty i zajmuje w tabeli bardzo dobre 8. miejsce.

Zbiegiem okoliczności dokładnie w tym samym czasie gdy trwał mecz Legionovia-GKP, w urzędzie dzielnicy Targówek trwała XXVIII sesja Rady Dzielnicy, na której radni zajmowali się sytuacją finansową klubu z Targówka. Na razie wciąż jest ona nieciekawa – ale może sukcesy piłkarzy wreszcie skłonią władze dzielnicy i miasta do wsparcia zespołu?

Na razie na boiskach III ligi zaczyna się zimowa przerwa. Kolejny ligowe spotkanie dopiero w marcu 2013 r.

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Jesienna ofensywa GKP

 • 16 listopada 2012 o godz. 08:40

  Hanka nie da kasy na klub po prawej stronie Warszawy. Psycha by jej siadła. Nasz Burmistrz i Rana to dno!!! Nic nie zrobi bo będzie się bał że mu Hanka premi nie da. HANKA TERAZ CAŁĄ KASĘ DAJE NA URĆ DZIELNICE DLA PO. W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH TEZ TRZEBA BEDZIE OLAC PO I HANKA BEDZIE DAWAŁA KASĘ NA TARGÓWEK ŻEBY „ODBI ” DZIELNICĘ

 • 16 listopada 2012 o godz. 08:41

  Super!!!! III siła w Warszawie na Targówku!!!!!!!!!!!!!!!

 • 16 listopada 2012 o godz. 08:59

  Jutro tam jest Międzynarodowy Turniej Piłkarski. Będzie grać reprezentacja Artystów Polskich, reprezentacja sejmu itp.

 • 16 listopada 2012 o godz. 22:02

  Imbecyl bardzo się mylisz było wczoraj być na Sesji Dzielnicy to byś zobaczył kto walczył o GKP z radnych. Bez odbioru

 • 18 listopada 2012 o godz. 17:15

  Jeszcze na wiosnę w GKP Targówek trenowało piłkę nożną ok. 250 dzieciaków i młodzieżowców, w przedziale wiekowym 7 – 18 lat. W marcu klub musiał zawiesić 4 nasze zespoły, z powodu nieotrzymywania środków finansowych z Biura Sportu i Rekreacji. Aktualnie ćwiczy u nas ok. 150 młodych piłkarzy. Dodatkowo prawie 30 piłkarzy pierwszej drużyny GKP Targówek Warszawa – SKOK Wołomin. Jeśli nie uda nam się pozyskać funduszy na funkcjonowanie Stowarzyszenia – KONIEC GKP może nastąpić szybciej, niż się ktokolwiek spodziewa …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.