Piłkarze GKP mistrzami jesieni

4
Share

Seniorzy GKP radzą sobie całkiem nieźle, ale mogą tylko pozazdrościć sukcesów swoim młodszym kolegom. Targówkowscy piłkarze rocznik 2003 w listopadzie zostali mistrzami jesieni.

Dzięki udanej końcówce rundy jesiennej seniorzy GKP wdarli się do pierwszej dziesiątki w tabeli III ligi. Ale to ten mniejszy sukces piłkarzy z Targówka. Ten większy osiągnęli chłopcy z rocznika 2003, którzy w swojej lidze zajęli 1. miejsce.

Prowadzony przez trenera Bogumiła Bonisławskiego „GKP Targówek 2003” w tabeli wyprzedza m.in. Legionovię Legionowo, Dolcan Ząbki i Drukarza Warszawa. Świetna postawa na boisku dała chłopakom dorobek 22 punktów z bilansem bramkowym 60-24 – oraz przydomek „dominatorów”.

GKP Targówek 2003 /fot. Tomasz Sujecki/GKP

Warto podkreślić, że 10-latki w GKP Targówek nie tylko trenują, ale spędzają ze sobą mnóstwo czasu także poza zajęciami typowo piłkarskimi. W tym sezonie mieli już m.in. wyjście do kina, wyprawę do cyrku, wycieczkę na stadion Legii, a teraz szykują się do odwiedzenia teatru.

Co jeszcze ważniejsze, podczas przerwy zimowej będą dalej trenować i grać. 26 i 27 stycznia 2013 r. GKP Targówek organizuje organizuje ogólnopolski turniej piłkarski rocznika 2003. W hali przy ulicy Ossowskiego 25 oprócz piłkarzy GKP 2003 zagrają także młodzi piłkarze m.in. Legii Warszawa, Polonii Warszawa, Hutnika Kraków, Korony Kielce czy Jagiellonii Białystok.

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx