Zmieniamy się w Targowek.INFO

14
Share

Na 1. urodziny zrobiliśmy sobie i Wam prezent – łatwiejszą i ładniejszą nazwę!

 

Tak, to już rok odkąd jesteśmy z Wami!

Pojawiliśmy się w internecie w połowie listopada 2011 roku i od tego czasu regularnie, praktycznie codziennie, dajemy Wam aktualne wiadomości z Bródna, Targówka i Zacisza – innymi słowy z całej warszawskiej dzielnicy Targówek.

Przez tych 12 miesięcy napisaliśmy dla Was już ponad 600 (kto nie wierzy, niech sam policzy) mniejszych i większych tekstów dotyczących naszej okolicy, zaś wy odwdzięczyliście się pisząc pod nimi parę tysięcy komentarzy. Chyba możemy się pochwalić, że statystyki odwiedzin strony rosną z miesiąca na miesiąc, i w tej chwili liczymy czytelników już w dziesiątkach tysięcy miesięcznie.

Po roku działania nadszedł czas na zmiany. A konkretnie na jedną – małą i wielką równocześnie. Od dziś zmieniamy końcówkę naszej nazwy oraz strony internetowej. Zapamiętajcie naszą nową nazwę: Targowek.info

 

Skąd taka decyzja? Przede wszystkim końcówka .info lepiej odzwierciedla treść naszej strony. Przecież zajmujemy się właśnie informacjami, które dotyczą i interesują mieszkańców dzielnicy Targówek. Co równie ważne, nowa nazwa jest łatwiejsza do zapamiętania. Informacje z Targówka = Targowek.info.

Przez parę najbliższych miesięcy strona internetowa będzie działała pod starym i nowym adresem, więc na pewno nie zostaniecie odcięci od lokalnych wiadomości. Ale jeśli macie ją zapisaną np. w ulubionych zakładkach w przeglądarce, koniecznie zmieńcie tam nasz adres na Targowek.info – najlepiej właśnie teraz.

Poza tym nic się nie zmieni. W drugim roku istnienia strony wciąż będziemy niezależni, obiektywni i szybcy. Dalej będziemy przekazywać najświeższe lokalne wiadomości, a także zgłębiać historię naszej dzielnicy. Cały czas możecie liczyć na zapowiedzi ciekawych darmowych imprez w okolicy, wywiady ze znanymi mieszkańcami oraz opisy dokonań targówkowskich sportowców.

A co chyba najważniejsze: wciąż będziemy walczyć o poprawę wizerunku naszej dzielnicy, o to, żeby Bródno, Targówek i Zacisze odzyskały należne im uznanie wśród mieszkańców całej Warszawy… oraz urzędników po obu stronach Wisły.

Powiedzcie rodzinie, znajomym, sąsiadom, że Targowek.info ma nową nazwę – i że dopiero się rozkręca!

Redakcja portalu Targowek.info

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx