Wypadek przy Osiedlu Wilno. Auta wpadły na chodnik

3
Share

Tuż przy fontannie przed Osiedlem Wilno doszło w sobotę do zderzenia dwóch aut. Nasz czytelnik ostrzega, że do niebezpiecznych sytuacji może tu dochodzić częściej.

 

O wypadku wiemy dzięki Tomaszowi, który przysłał nam zdjęcia i szczegółowy opis zdarzenia:

„Dziś ok. godziny 13:00 doszło do kolizji dwóch samochodów. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Bukowieckiej i Zamkowej. Opel Astra jadący podporządkowaną ulicą w stronę Osiedla Wilno nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą z pierwszeństwem Nissanowi Almera. Uderzenie było na tyle mocne, że Nissan wpadł na przeciwny pas ruchu i zatrzymał się na znaku drogowym oraz słupkach po stronie Osiedla Wilno.

Jeden ze słupków wylądował na trawniku metr od witryny lokalu usługowego (cale szczęście nie było tam pieszych – to teren w okolicy fontanny, gdzie w lato jest dużo spacerowiczów oraz bawiące się dzieci). Nikomu nic się nie stało, ale mam wrażenie, że takie sytuacje będą się powtarzać coraz częściej. Mieszkańców na Osiedlu jest coraz więcej, a ulica Bukowiecka (jest tam rzadko uczęszczany przejazd kolejowy) to dobry objazd ronda przy ul. Księcia Ziemowita.”

Zdjęcia przysłał Tomasz

 

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx