Znikający autobus poinformuje was o metrze

7
Share

Zarząd Transportu Miejskiego postawił na Bródnie autobus informacyjny, w którym możecie dowiedzieć się wszystkiego o budowie II linii metra. O ile oczywiście nie odjedzie wam sprzed nosa.

 

15-metrowy czarny autobus krąży po Warszawie już od pewnego czasu. W środku, zamiast ściśniętych pasażerów, przewozi komputery, monitory i plansze z podstawowymi informacjami obrazującymi przebieg budowy II drugiej linii stołecznego metra. Autobus odwiedził już wszystkie dzielnice wzdłuż trasy przyszłej kolejki, aż w końcu w poniedziałek dojechał w rejon, gdzie metro w najlepszym wypadku dotrze w 2020 roku – czyli na Bródno.

Jak podaje ZTM, informacyjny pojazd można spotkać pod Domem Kultury „Świt” (ul. Wysockiego 11) od poniedziałku 12 listopada do soboty 17 listopada włącznie, w godzinach następujących:

poniedziałek-czwartek: 9.00-16.00,
piątek: 12.00-20.00,
sobota: 9.00-16.00

Ale… nie wierzcie tej rozpisce. Wczoraj (w poniedziałek) o godzinie 15:30 autobusu już nie było. Sympatyczna pani szatniarka z DK powiedziała nam, że „mobilny punkt informacyjny” odjechał już o 15:15, czyli 45 minut przed czasem. W zasadzie, znając punktualność zwykłych autobusów ZTM, to nawet się nie zdziwiliśmy.

Punkt informacyjny właśnie odjechał. Może do myjni? /fot. ZTM

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx