Dużo wypadków: pijany, naćpany, „elka”…

5
Share

Uważajcie na ulicach Bródna i Targówka – wczoraj i dziś dzieją się na nich niefajne rzeczy.

kraksa_tvnDziś rano, ok. godz. 8., na skrzyżowaniu ul. Łabiszyńskiej i Kondratowicza doszło do poważnego wypadku (znowu). Skoda nauki jazdy skręcała w lewo i wjechała wprost pod jadące prosto audi. – Najprawdopodobniej kursantka kierująca skodą została oślepiona przez silne słońce, które świeciło od strony św. Wincentego – podaje TVN Warszawa, które poinformowało o wypadku. Jedna osoba została ranna, w okolicy natychmiast utworzyły się korki.

policjaNatomiast wczoraj 33-letni Rafał K. jechał ul. Zabraniecką na Targowku Fabrycznym, gdy nagle okazało się, że jednak nie da rady dojechać prosto do wyznaczonego celu. Jego lexus uderzył z dużą siłą w opla. Policjantom z drogówki, którzy przyjechali na miejsce, kierowca lexusa wydał się podejrzany. Po sprawdzeniu alkomatem okazało się, że Rafał K. miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Potłuczony w wypadku mężczyzna trafił do szpitala. Po wyjściu, usłyszał zarzut prowadzenia samochodu po pijanemu i do tego w recydywie – zdarzyło mu się to nie pierwszy raz. Kara? Mandat w wysokości 500 złotych za spowodowanie kolizji drogowej.

Także w czwartek, znów na Bródnie, policjanci złapali innego „mistrza kierownicy”. Tym razem to 19-letni Piotr K. Zatrzymany do kontroli na Łochowskiej. Mimo młodego wieku nastolatek zdążył się już dorobić sądowego zakazu prowadzenia samochodów, ale nie przeszkodziło mu to wsiąść za kierownicę volkswagena. Podczas przypadkowej kontroli okazało się, że chłopak jest pod wpływem narkotyków. Piotr K. został zatrzymany i trafił do aresztu. W tym przypadku mężczyzna także przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze – dostał mandat w wysokości 500 złotych.

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx