Nowy Rossmann na Targówku. Na początek konkurs i promocje

12
Share

W Mikołajki, czyli w czwartek 6 grudnia, w Parku Handlowym Targówek zacznie działać znana drogeria Rossmann. Na pierwsze dwa dni firma zapowiada promocje i konkurs dla klientów. 

Park Handlowy Targówek / fot. materiały prasowe

 

Centrum handlowe z IKEA już teraz jest oblegane w weekendy, a dojdzie jeszcze jeden sklep do robienia tu zakupów. Rossmann będzie miał powierzchnię 345 mkw i znajdzie się tuż obok Piotra i Pawła.  Znajdziemy tam standardowe produkty sieci:  kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria, a także jeszcze przez kilka tygodni świąteczne dekoracje.

Dodatkowo klienci, którzy 6 i 7 grudnia odwiedzą drogerię, mogą liczyć na konkurs i promocje z okazji otwarcia. Każda osoba przy kasie otrzyma do wypełnienia specjalny kupon. Szczegółowych zasad nie podano, ale firma zapewnia, że dla zwycięzców zabawy przygotowano mały sprzęt AGD oraz zestawy kosmetyków. Dodatkowo, do każdych zakupów zostanie dołączony upominek. Z okazji otwarcia, oprócz produktów objętych normalnymi promocjami Rosmanna, będzie dostępnych także ponad 200 artykułów w – podobno – wyjątkowo niskich cenach.

Co ciekawe, „o rzut beretem” – czyli w sąsiedzkim centrum handlowym M1 – jeden Rossmann już od dawna jest. Czy czeka nas bratobójcza walka drogerii?

P.S. Jadąc tam na zakupy pamiętajcie, że po drodze czyha nowy superradar

12
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx