Co, gdzie i kiedy na Targówku | | targowek.info

Co, gdzie i kiedy na Targówku

Jak co tydzień dajemy wam świeżą porcję aktualnych programów naszych kin i placówek kulturalnych – plus rozdajemy darmowe wejściowki do kina!

Pamiętajcie, że tylko na naszej stronie szybko i wygodnie poznacie aktualną ofertę wszystkich kin, teatrów oraz domów kultury działających w dzielnicy Targówek. Repertuary obejmują 7 dni od piątku do czwartku i aktualizujemy je co tydzień. Najnowszy dzielnicowy rozkład jazdy znajduje się tutaj i zawsze w kolumnie po prawej stronie naszej strony.

Aha, zupełnie przy okazji rozdajemy też darmowe wejściowki na dowolny film w Kinie „Świt”! Szczegóły oczywiście tutaj.

Zaś przez najbliższy tydzień w kiniach na Targówku będziecie mogli obejrzeć m.in. to:

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Co, gdzie i kiedy na Targówku

  • 1 lutego 2013 o godz. 04:33

    Moze nie na temat – ale jesli widzieliscie wyjscia przy stacji Brodno, choc pewnie powstanie za 10 lat(oczywiscie zgodnie z obietnicami HGW juz od zeszlego roku jezdzimy centralnym odcinkiem metra), to chyba czas zaczac jakos naciskac.

    To za przeproszeniem jakas paranoja, ze nie ma wyjscia(lub nie sa przesuniete) po drugiej stronie ulicy ze swiatlami(do tego dosc wazne skrzyzowanie) i tramwajami.

    Zwykla bzdura – juz sobie wyobrazic mozna ile tysiecy osob spozni sie na tramwaj, albo bedzie leciec przez czerwone, nie piszac juz o wielu okolicznych blokowiskach.

    Nie rozumiem tego(jak i calej budowy II linii metra) – w USA, w samym centrum NY potrafia budowac stacje bez utrudnien dla pasazerow, choc czasem slysza korzystajacy z glownej stacji przesiadkowej/kolejowej wybuchy iles metrow pod ziemia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.