Factory Annopol prawie gotowe [ZDJĘCIA] | | targowek.info

Factory Annopol prawie gotowe [ZDJĘCIA]

Znamy wreszcie datę otwarcia nowego centrum handlowego na skraju Bródna: to już niedługo!

Gdyby publiczne inwestycje powstawały tak szybko jak prywatne galerie handlowe, już dawno mielibyśmy w naszej okolicy przynajmniej trzy obwodnice i tuzin nowych przedszkoli. No, ale dróg i przedszkoli zbyt wielu nie ma, za to Factory Annopol – wielki outlet odzieżowy, którego budowa zaczęła się mniej niż rok temu – jest już niemal skończony!

Zbudowany tuż za wiaduktem ul. Rembielińskiej po białołęckiej stronie Trasy Toruńskiej budynek o powierzchni handlowej 19 700 m², oraz parking na 800 samochodów, są gotowe w jakichś 90 procentach. Kończy się układanie elewacji zewnętrznej oraz prace wykończeniowe wewnątrz centrum (m.in. układanie posadzek, wewnętrznych ścian i instalacji). Niedługo w 122 sklepach i punktach usługowych zaczną urządzać się najemcy – wśród nich m.in. Tommy Hilfiger, Lee Cooper, Levis, Cross Jeans, Big Star, Tom Tailor oraz Nike, która podpisało umowę z centrum dosłownie kilka dni temu.

Termin otwarcia outletu obok Bródna łatwo zapamiętać: to 13 marca 2013 r. A zanim wybierzecie się tam na zakupy, zobaczcie jak Factory Annopol wygląda w środku teraz.

fot. Neinver Polska
fot. Neinver Polska
fot. Neinver Polska
fot. Neinver Polska
fot. Neinver Polska
fot. Neinver Polska
fot. Neinver Polska
fot. Neinver Polska
PRZECZYTAJ TEŻ:

18 komentarzy na temat “Factory Annopol prawie gotowe [ZDJĘCIA]

 • 21 stycznia 2013 o godz. 08:54

  Że im się opłaca. Dwa rzuty beretem dalej Marywilska 44 z gigantyczną ofertą odzieżową, C.H. Targówek, C.H. Marki.

 • 21 stycznia 2013 o godz. 09:36

  oplaca oplaca , toz to outlet i wielkie promołszyn non stop ;)
  pomijam fakt ze znalezienie czegos dobrego gatunkowo i w atrakcyjnej cenie graniczy z cudem.

 • 21 stycznia 2013 o godz. 09:48

  Będą się słoiki do woli przechadzać, trzeba zamienić gumofilce na miejskom łodzież!

 • 21 stycznia 2013 o godz. 11:01

  U prywaciarzy szybciej robią, bo mają umowę i megakary. W publicznym budownictwie zawsze znajdzie się powód, czemu jest opóźnienie. No i aneksy do umów o przedłużenie ich. I zero kar.

 • 21 stycznia 2013 o godz. 11:02

  Do Klienta: jeśli porównujesz Marywilską made in skośnoocy z Factory, to gratuluję ;)

 • 21 stycznia 2013 o godz. 11:55

  Tak zwany kryzys, kreowany przez media i polityków ma wywoływać i u wielu wywołuje poczucie strachu co do pewności zatrudnienia, stałych dodchodów na dotychczasowym poziomie. Powoduje to, że wielu ludzi powstrzymuje się przed wiekszymi wydatkami, braniem kredytów, mniejszymi lub wiekszymi inwestcjami. I siłą rzeczy posiadane tzw. wolne środki przeznaczają w coraz większej części na konsumpcje. Dlatego własiciele takich inwesycji cieszy ten kryzys. Tym bardziej, ilozuryczne/magiczne hasło OUTLET, DYSKONT czy inny przejaw markietingowej kreatywności przyciagnie spragnionych kupna rzekomo tańszych, zupełnie im nie potrzebnych rzeczy otumanionych reklamowym bombardowaniem biedaków.

 • 21 stycznia 2013 o godz. 12:06

  do Marker: w pełni się zgadzam kryzys jest promowany prze media i polityków, wszystko co jest możliwe jest tłumaczone kryzysem. Jeśli chodzi o promocje w Factory są bardzo iluzoryczne, w galerii są często te same ceny, tylko bez napisu promocja.

 • 21 stycznia 2013 o godz. 12:09

  Markowe ubrania,dobre ceny to swoją drogą.Ciekawe natomiast,czy pełna rozmiarówka będzie.Szczerze?Wątpię.

 • 21 stycznia 2013 o godz. 12:26

  Wyjdź jeden z drugim z mieszkania na strzeżonym osiedlu,wyjdź z korporacyjnej nory w której pracujesz,wsiądź w firmową bryczkę i wyjedź trochę dalej,za granice Warszawy,pogadaj z ludźmi,rozejrzyj się,może zrozumiesz co oznacza trudne słowo KRYZYS.

 • 21 stycznia 2013 o godz. 17:42

  do Munia: idiotka

 • 21 stycznia 2013 o godz. 18:52

  a tak wygląda z zewnątrz
  ***

 • 22 stycznia 2013 o godz. 08:49

  Ten niby Kryzys nie istnieje zakręcono dopływ pieniądza i tyle strzyga zadłużonych i czekają dlatego RPP obniża stopy.
  Swoją droga My Mamy permanentny Kryzys od 300 Lat !
  co do sklepu nigdy albo nie było rozmiaru dla mnie albo były dwa lewe buty albo cena niewiele mniejsza była niż normalnie ot co.

 • 22 stycznia 2013 o godz. 15:52

  do MAX: ci jak piszesz ” made in skośnoocy” to w przeważającej części POLACY, tu prowadzą swoje firmy, tu odprowadzają podatki, tu są ubezpieczeni i płacą na moją i Twoją przyszłą emeryturę; natomiast co do jakości sprzedawanych przez nich rzeczy nie dyskutuję, jest popyt – jest sprzedaż;

 • 24 stycznia 2013 o godz. 02:02

  STARA ale MAX zakwestionował właśnie porównanie Factory do Marywilskiej bo to jest napewno nieporównywalne. Zupełnie inna klientela i jakość. ci co kupują u skośnookich do Factory będą rzadko zaglądać. Polacy też tam oczywiście sprzedają, ale to nie wiele zmienia.

 • 2 lutego 2013 o godz. 09:31

  do MUNIA
  trzeba bylo sie tyle nie obzerac to bys nie miala klopotu, polecam troche wiecej ruchu

 • 7 lutego 2013 o godz. 18:33

  A ja poprawiam zaniżone kosztorysy (szkody zamochodowe) i nie narzekam na kryzys. W OUTLETACH golą Polaków, jak barany z wełny, ale na stłuczkach kolizjach i innych uszkodzeniach samochodu golą jeszcze bardziej. Kosztorysy zaniżone nawet trzykrotnie – bananowa republika i nie ma mocnych. Jak nie poprawisz sam kosztorysu, to nie wiesz nawet ile powinienieś dostać odszkodowania. Ja biorę za to 150 zł. Mój tel: 503 600 007.

 • 7 lutego 2013 o godz. 18:50

  usunąć tą reklamę powyżej!

 • 27 lutego 2013 o godz. 09:57

  Nie wiem jakie ceny będą w outelcie na Annopol ale ja polecam wyjazdy do zagranicznych outletów. Ceny i wybór – w porównaniu do Polski – super. Sam byłem w ub. roku na wyjeździe shoppingowym w Mediolanie (organizator concierge.com.pl) i odwiedziliśmy miasteczka outletowe we Włoszesz i Szwajcarii. W tym roku wybieram się także do Berlina i Londynu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.