Nocny pościg po ulicach Bródna | | targowek.info

Nocny pościg po ulicach Bródna

Pijany obywatel Bułgarii uciekając przez strażnikami miejskimi spowodował wypadek i zniszczył radiowóz.

Filmowe sceny zaczęły się w piątek po godz. 23 na Kondratowicza. Strażnicy miejscy zauważyli kierowcę tico podejrzanie niepewnie prowadzącego samochodów. Gdy ten zatrzymał w zatoczce przy Łojewskiej przystąpili do kontroli. Kierującym okazał się 47-letni obywatel Bułgarii. Początkowo mężczyzna nawet grzecznie współpracował z mundurowymi. Wylegitymował się, nie miał prawa jazdy, ale pokazał zaświadczenie z policji, że zostało mu kradzione. Gdy jednak zorientował się, że strażnicy wyczuli od niego alkohol, odepchnął drzwiami jednego z nich i rzucił się do ucieczki.

Ta nie trwała długo, ale miała fatalne skutki. Na wysokości basenu Polonez na Łabiszyńskiej tico uderzyło z dużą siłą w wyjeżdżające z parkingu seicento. To z kolei zostało zepchnięte na zaparkowane obok subaru i nadjeżdżający radiowóz straży. Bułgarski kierowca tico próbował się bronić, nie chciał wysiąść, ale w końcu został obezwładniony. Miał 0,75 promila w wydychanym powietrzu, został zatrzymany przez policję.

Strażnicy na miejsce wezwali pogotowie, bo pomocy potrzebowały osoby jadące seicento. Skarżyły się na bóle głowy i kręgosłupa, zostały przewiezione do szpitala.

Rozbite tico / fot. Straż miejska
Rozbite tico / fot. Straż miejska
fot. Straż Miejska
fot. Straż Miejska
Rozbity radiowóz straży / fot. Straż Miejska
Zatrzymany pijany kierowca / fot. Straż Miejska

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

10 komentarzy na temat “Nocny pościg po ulicach Bródna

 • 12 stycznia 2013 o godz. 15:19

  „Skarżyły się na bóle głowy i kręgosłupa” Każdy się na to skarży żeby odszkodowanie było wyższe :)

 • 12 stycznia 2013 o godz. 21:03

  Czy Bułgar był jednym z setek mieszkających na Zaciszu?Czy wynajmujący im domy i mieszkania zaciszanie aby na pewno odprowadzają należny z tytułu wynajmu podatek do kasy Urzędu Skarbowego?

 • 12 stycznia 2013 o godz. 22:02

  Podłączając się pod pytania Krzysztofa interesuje mnie czy osoby narodowości rumuńskiej wynajmujące domy na Zaciszu dopełniają obowiązku meldunkowego i czy lokalna komenda policji egzekwuje to prawo ?

 • 13 stycznia 2013 o godz. 11:07

  Na Zaciszu co druga rodzinka wynajmuje po cichu pół domu, dochody „udaje” zakładając koguta taxi na samochód.

 • 13 stycznia 2013 o godz. 12:23

  Miejcie raczej żale do władz, że łatwo wpuszczają do Polski obywateli Rumunii, Bułgarii, wszelkiej maści przybyszów ze wschodu. Obywateli spoza strefy Schengen, którzy przejeżdżają tu robić jakieś lewe interesy. Po Euro 2012 Polska miała być jeszcze bliżej Europy, tymczasem jesteśmy bliżej wschodu – na ulicach najczęściej słychać języki wschodnie zamiast angielskiego czy niemieckiego. Po co wchodziliśmy do Unii, do strefy Schengen skoro każdy gangster może tu przyjechać? Wracając do naszej dzielnicy. Jakoś inne dzielnice pozbyły się tych tzw. Rumunów. W gazetach można czytać o tolerancji do innych nacji tymczasem np. spod Dworca Centralnego, gdzie kiedyś operowali, już ich dawno przegoniono. Chociaż w centrum mieliby lepsze łowy – handel, kradzieże, wyłudzenia… „Zepchnięto” ich na prawy brzeg Wisły. Do Warszawy B.

 • 13 stycznia 2013 o godz. 14:32

  Ktoś naprawdę powinien się zainteresować i sprawdzić czy wynajmujący na Zaciszu płacą podatki od wynajmu: przyjezdnym brygadom budowlanym,rumunom,bułgarom,ukraincom,tzw.studentom.
  Tu nie chodzi o zazdrość,że zarabiają dodatkowo.Chodzi o zgłoszenie takich dochodów.Chodzi o uczciwość względem miasta i dzielnicy,w której się mieszka.
  To samo dotyczy wszystkich tych którzy rejestrują pojazdy poza Warszawą albo płacą podatki w miejscu urodzenia(czyli gdzieś tam daleko w Polsce)

 • 13 stycznia 2013 o godz. 18:14

  @XENNA – ja płacę podatki w stolycy i bardzo tego żałuję patrząc na np. stan ulic zacisza, kwoty „inwestycji” w parku, oraz do tego, że muszę dokładać do komunikacji miejskiej z której korzysta taki gość jak JAN. Przy pierwszej nadarzającej się okazji napewno zaprzestane. Bo wtedy nie będę miał prawa marudzić.

 • 15 stycznia 2013 o godz. 09:14

  Xenna Popieram 1000%

 • 19 stycznia 2013 o godz. 14:28

  ***

 • 21 stycznia 2013 o godz. 08:53

  Dlaczego cenzurujecie wpisy ???????????? !!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.