Nowy budynek z widokiem na pole PGR | | targowek.info

Nowy budynek z widokiem na pole PGR

Zaczęły się przygotowania do budowy spółdzielczego budynku przy ul. Dalanowskiej na Targówku. Zmieści się w nim 70 mieszkań i znacznie więcej miejsc parkingowych.

Budynek stanie bardzo blisko Lidla na Borzymowskiej, dokładnie przy przecięciu ul. Dalanowskiej z gruntowym odcinkiem ul. Samarytanka. Po sąsiedzku z nowym budynkiem Prestige, któremu zabierze widok na pole PGR.

Jeszcze w lecie w tym miejscu był parking osiedla przy ul. Korzona. Teraz teren dokładnie uprzątnięto, na płocie pojawiły się tablice informujące o rozpoczęciu budowy. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Nauczycieli zamierza postawić tu budynek z garażem na 162 samochody i 70 lokali mieszkalnych. Pierwsza inwestycja SBMN z lat 90-tych nie ma podziemnych garaży, bo gdy powstawała, nie było takich standardów. Dlatego miejsca postojowe w nowym budynku posłużą też dotychczasowym mieszkańcom osiedla. To oni mają pierwszeństwo w rezerwacji.

Nowa inwestycja  ma kosztować 18,7 mln zł. Według oficjalnego harmonogramu prace potrwają do maja 2014 roku.

Budynek powstanie w miejscu tego parkingu:

PRZECZYTAJ TEŻ:

25 komentarzy na temat “Nowy budynek z widokiem na pole PGR

 • 3 stycznia 2013 o godz. 08:35

  18,7 mln / 70 mieszkań = 267.150 zł za mieszkanie. Ciekawe ile rzeczywiście będą chcieli za metr.

 • 3 stycznia 2013 o godz. 13:48

  kolejne bloki dla słoików, którzy nie płacą podatków w wawie. jeszcze większe korki samochodowe, jeszcze większe kolejki po chleb, jeszcze mniej miejsca na spacer z psem, czy miejsce do biegania, zabudujcie nas a co tam. liczy się kasa na koncie.

 • 3 stycznia 2013 o godz. 14:02

  WEKI – już was witamy i serdecznie zapraszamy!Zostańcie warsiawiakami i dołączcie do ziomków z innych gett osiedli!

 • 3 stycznia 2013 o godz. 15:19

  JAN & VIOLCIA – jesteście naprawdę tacy ułomni, czy tylko w internecie? Jak czytam takie farmazony, to się nie dziwię, że ludzie na idiotów podatków nie chcą płacić.

 • 3 stycznia 2013 o godz. 16:22

  FEAK BUSTER @ póki masz 12 lat i mamusia ci opłaca wszystko to się madrzysz dziecino. Gdy podrośniesz i zaczniesz płacić to przekonasz się o czym mowa. A póki co wracaj do lekcji bo jutro klasówka

 • 3 stycznia 2013 o godz. 17:04

  Szkoda tej łąki,ma swój urok,szczególnie wieczorem.Przecież mógłby tam powstać np.duży park.

 • 3 stycznia 2013 o godz. 19:36

  Na Białołęce na takiej łące należącej do PGR Bródno powstanie Park. U nas jak zawsze Namiestnik Hanki dał popis swojej nieudolności

 • 3 stycznia 2013 o godz. 21:36

  Przecież na tej działce był parking. To jakiego pola wam szkoda?

 • 3 stycznia 2013 o godz. 22:10

  JANie – gdybyś wiedział cokolwiek o świecie, to byś wiedział, że 12 latkowie, nie myślą o tym co co piszą na targowek.info o nowym bloku, tylko mają inne, przyjemniejsze rzeczy :)

 • 4 stycznia 2013 o godz. 00:21

  „WEKI” ale się uśmiałem :):):) co za kreatywność :):):)

 • 4 stycznia 2013 o godz. 08:04

  DUŻY PARK MACIE ZA MUREM CMENTARNYM.
  Bezsensem by było ekonomicznie nieuzasadnionym, posiadającym walory niegospodarności, by tego atrakcyjnego miejsca nie zabetonować w pionie i poziomie.

 • 4 stycznia 2013 o godz. 13:18

  JAN to jakiś troll, pewnie czuje się dumny będąc trollem a nie słoikiem bo ma takie korzenie, że jego pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-troll-dziadek budował Warszawę :)

 • 5 stycznia 2013 o godz. 11:23

  Troll- określenie wrednego słoika wobec prawdziwych Warszawiaków.

 • 5 stycznia 2013 o godz. 14:14

  Kto to jest prawdziwy warszawiak?

 • 6 stycznia 2013 o godz. 15:18

  Prawdziwy Warszawiak to ktoś kto kocha miejsce swojego urodzenia zna historie płaci podatki tu gdzie mieszka nie psioczy jaka ta Warszawa ch.. Słoik psioczy jak chu… a mimo to siedzi w mieszkaniu na skarbka z bidy ( byłe pola i bagna ) marudzi jakie korki ale nie odprowadza podatków oc ac tez płaci w miejscu zameldowania nie Warszawa nie jest związany emocjonalnie z miejscem historią, sąsiadami napier… na Warszawę jak to wieś mimo, że jego miejsce urodzenia jest mniejsze niż najmniejsza dzielnica Warszawy a pół jego wsi siedzi tu nie płacąc podatków i robi wiochę zachowaniem, marudzeniem oczernianiem umniejszaniem, psuje klimat zmienając miasto w ( trasówkę PRACA-BIEDRONA-DOM-MIESZKANIE-SPAĆ-PRACA za 50%. w czasie podróży psioczy jak drogo, korki, jak to miasto nie tętni itp ale podatków nie zapłaci odprowadza na wieś ! ( PS znam przyjezdnych zachowujących się jak Warszawiacy chętnie wybierają się na wycieczki poznają historie płaca podatki nie napier…. jak tu Chu… i siedzą dalej zamiast wyjechać, zostają i wspierają rozwój tego Miasta ! bez kompleksów o miejsce urodzenia statusu społecznego ?moszna ?moszna

 • 6 stycznia 2013 o godz. 15:21

  A i Te Celebryty LANSY Managery to większość Słoików, które się wyrwały z małej miejscowości i po trupach chcą się ustawić po 6 latach mieszkania w Warszawie on/Ona to wielkie Paniska/Panie ze Stolicy Potem ich ziomy wiejskie gadają na nich bo same się nie dopchały do koryta jaka ta Warszawa Wsiowa hehehe

 • 6 stycznia 2013 o godz. 18:08

  JAN – według definicji tego głąba, co tak się naprodukował jesteś słoikiem :):) Ty tylko jęczysz, jak słoik :).

 • 6 stycznia 2013 o godz. 19:17

  qwerty szczebel miejski za nisko a może za wysoko uważaj żeby szczebel nie ukuł w oko ! słoma wystaje kompleksy uciskają pochodzenia miejscem zamieszkania nie ukryjesz !

 • 11 stycznia 2013 o godz. 14:39

  Nie ma sensu wdawać się w dyskusje z ksenofobicznymi trollami. Zresztą, nie da się tego nawet czytać – zero interpunkcji i same wulgaryzmy.

 • 15 stycznia 2013 o godz. 09:10

  Jak się nie ma argumentów, to się interpunkcji czepia ! Ksenofobia to nadużywane słowo przez mniejszości, chcące narzucić większości swoje racje. Jak się przyjeżdża w gości, to, się, nie, panoszy, po, czyimś, domu, krytykując, wszystko, !!! tym, bardziej, że, się, je, za, darmo, !!!

 • 18 stycznia 2013 o godz. 16:02

  No proszę, nawet wieśniaka można nauczyć przecinków.

 • 14 lutego 2013 o godz. 12:24

  Po pierwsze..jak o czymś nie wiecie to się nie odzywajcie..
  Po drugie..żadne słoiki tam mieszkać nie będą tylko WARSZAWIACY płacący w Warszawie podatki..skąd wiem?Bo ja tam będę mieszkała,a ja i mój mąż jesteśmy WARSZAWIAKAMI z dziada pradziada..popatrzcie na blok obok..tam mieszkają słoiki co rodzinną wiejską ziemie sprzedały,by tu być..

 • 25 marca 2013 o godz. 13:06

  KAJA, ja i mój mąż też jesteśmy Warszawiakami z dziada pradziada, a mieszkamy właśnie w bloku obok, więc nie generalizuj z łaski swojej.

  Pozdrawiam.

 • 1 kwietnia 2013 o godz. 11:48

  Na 60 lokali 1 warszawianka się znalazła..jestem wzruszona..
  A jaką masz rejestracje? LU czy inną wioche?

 • 11 lutego 2015 o godz. 10:35

  Ludzie, ogarnijcie się! Jak w tym kraju ma być lepiej jak sami się po mordach tłuczemy zamiast sobie pomagać? A rząd wyciska nas jak cytryny i śmieją nam się w twarz, bo zamiast obarczać władze o to na jakim poziomie żyjemy to czujemy zawiść, jedni do drugich i o durne 2 zł byśmy się nawzajem powyrzynali. Szkoda mi nas i naszych dzieci…jaki dajemy przykład? Zamiast być RAZEM to tworzymy jakieś dziwne podziały, które nie są niczym uwarunkowane. Wszyscy moi znajomi co przyjechali do Warszawy płacą tu podatki, nikt nie narzeka, a jak narzeka to na to jak ludzie ludzi nawzajem traktują. Komu oceniać, kto jest bardziej warszawiakiem od innego? To że moja prababcia uciekła z warszawy bo cała jej rodzina zginęła i nie miała gdzie się podziać robi ze mnie słoika? To, że mojej żony prababcia wyjechała po wojnie bo stracili cały dorobek życia, czyni nas Wekami? Jesteśmy przede wszystkim POLAKAMI i zachowujmy się godnie, bo jak będą nas traktowały kolejne pokolenia jak sami sąsiadów traktujemy jak psy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.