Pierwsze spotkanie Klubu dla Rodzin | | targowek.info

Pierwsze spotkanie Klubu dla Rodzin

Czego potrzeba młodym rodzicom na Bródnie i Targówku? Jeśli macie pomysły, to w czwartek możecie podzielić się nimi z innymi.

Pierwsze spotkanie Klubu dla Rodzin odbędzie się pod hasłem „Lepsze życie! Ale jakie?” i ma być okazją do dyskusji o działalności Klubu. Będzie można  rozmawiać o oczekiwaniach i potrzebach rodzin na Targówka, o możliwościach współdziałania i o planach na przyszłość. Spotkanie poprowadzi Marta Niedźwiecka, life coach, specjalizująca się w pomocy matkom, kobietom i związkom na zakręcie.

Udział wziąć może każdy członek rodziny: mama, tata, babcia czy dziadek dziadek. Można przyjść z dziećmi (wózki zostawicie przy szatni na parterze).

Spotkanie odbędzie się w czwartek (10 stycznia) w godzinach 11-13! w Dom Kultury Świt, ul. Wysockiego 11, sala nr 29 na I piętrze. Wstęp bezpłatny.

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Pierwsze spotkanie Klubu dla Rodzin

 • 9 stycznia 2013 o godz. 14:43

  kupiłam mieszkanie na targówku… okazało się , że mam ” głośnych sąsiadów”- rodziana z dwójką dzieci – całkowity brak kontroli nad dziećmi, przerażający pisk chałas od godz. 8 rano do 23- niezależnie od świat, weekendów, dni powszednich. gdy zapukałam aby powiadomić, że jest głośno ponad miarę ( na piętrze są też inne rodziny z dziećmi z którymi nie ma problemu) pani z którą rozmawiałam nawet nie miała w odruchu poprosić dziecka aby przestało piszczeć, tarzać się po podłodze, walić rękoma… bo najzwyczjaniej w świecie NIE SŁYSZAŁAM CO DO MNIE MÓWI. Klasyczny przykład EGOIZMU RODZINNEGO. moje mieszkanie jest stracone, nie mogę tam funkcjonować, mój stan psychiczny jest coraz gorszy…jestem na lekach uspakajających. Wiem, nawyki trudno zmienić, obawiamsię, że na zmiany dla tych ludzi jest już za późno. Moja prośa: UCZCIE NA TAKICH SPOTKANIACH RODZICÓW WRAŻLIWOŚCI NA OTOCZENIE…I UŚWIADAMIAJCIE IM, ŻE TAKI EGOIZM niszczy innych ludzi. RODZICIELSTWO NIE POLEGA TYLKO NA KARMIENIU I KOCHANIU… UCZCIE RODZICÓW MĄDROŚCI WYCHOWAWCZEJ.

 • 20 stycznia 2013 o godz. 05:43

  „Wolnoć Tomku w swoim domku”

 • 21 stycznia 2013 o godz. 17:18

  …:) no właśnie. gdyby to był ich domek to ok. ale to niestety blok:(..Egoizm rodzinny to plaga!

 • 21 stycznia 2013 o godz. 17:59

  Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie…
  Bezstresowe wychowanie,modne ciuszki,i-pody,i-pady,smartfony,języki obce,szachy,judo,szermerka,gra na flecie,na puzonie-zobaczymy za kilka,kilkanaście lat co wyrośnie z tych biednych dzieci…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.