Nocna demolka w Parku Wiecha | | targowek.info

Nocna demolka w Parku Wiecha

Monitoring podobno działa, ale raczej nie na placu zabaw obok Teatru Rampa. W nocy „bawiły się” tam nieco starsze dzieci. 

Informacje i zdjęcia dostaliśmy od Magdaleny, która rano była już na spacerze w Parku Wiecha. Tym razem wandale wzięli za cel plac zabaw koło górki. Zniszczony jest płotek, niektóre zabawki zostały poprzewracane.

Całkiem niedawno urząd chwalił się, że od czasu zamontowania kamer w parku zrobiło się bezpieczniej i liczba incydentów zmalała. Niestety kamery obserwują tylko wejście do budynku wody oligoceńskiej, teren przed wejściem do teatru oraz główną alejkę.

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Nocna demolka w Parku Wiecha

 • 17 lutego 2013 o godz. 11:40

  Debili wyłapywać i dowalać kare

 • 18 lutego 2013 o godz. 06:21

  Nie od dziś wiadomo ze patrole Policji i Straży Miejskiej chodzą tam w dzień. Może czas najwyższy to zmienić???
  Panie Zawistowski!!!!!

 • 18 lutego 2013 o godz. 07:56

  Odrazu „wandale”, toż to koniec świata i meteoryty latają!!! A debile szukają na Uralu.

 • 18 lutego 2013 o godz. 09:03

  Słoikowa chuliganeria.

 • 20 lutego 2013 o godz. 11:00

  Panowie, pomyslcie, zeby wykorzystac energię tych ludzi w inny sposob, czesto wandalizm jest nietrafiona proba zaznaczenia swojej obecności. Nie karzcie, a edukujcie. Kilka dzielnic zajęło sie juz tymi, ktorzy maja za dużo wolnego czasu- zarówno małych dzieciaków jak i dorosłych organizujac zajecia z parkouru. Z dzielnicami wspolpracuje stowarzyszenie Parkour United, nie zdajecie sobie sprawy jakim zainteresowaniem cieszy sie ta forma sportu miejskiego! Przekazuje ciekawa ideologie i zaszczepia w ludziach chec wspolpracy ze soba, w dodatku rozwija sprawność fizyczna i uczy, ze kazdego dnia mozna zrobic cos ‚niemozliwego’. W koncu do tego sportu potrzebne są jedynie murki, rury i inne przeszkody naturalne, a tych w naszej dzielnicy co nie miara. Jak chłopaki zlapia zajawke to nie bedzie sie im juz chciało odwiedzac dziecięcych placykow. A swoja droga na Bemowie przy fortach Bema jest 24godzinna ochrona na miejscu. Niby wydatek, ale od kilku lat dzielnica dała miejsce pracy i zaoszczedzila jeszcze wiecej na samych serwisac sprzetu. Pzdr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.