W Factory Annopol będzie outletowy SMYK | | targowek.info

W Factory Annopol będzie outletowy SMYK

W nowym centrum handlowym na skraju Bródna będzie można kupić nie tylko ubrania. Znajdzie się tam też wielki sklep z zabawkami.

Widok na centrum z wiaduktu / pracownia APA Wojciechowski
Widok na centrum z wiaduktu / pracownia APA Wojciechowski

Choć Factory Annopol po białołęckiej stronie Trasy Toruńskiej to z definicji outlet odzieżowy, jednym z jego największych sklepów będzie salon dziecięcej sieci „Smyk”.

Jak dzisiaj oficjalnie poinformowano, będzie to pierwszy w Warszawie i drugi w Polsce „Smyk” działający w Polsce w formule wyprzedażowej. W sklepie o powierzchni prawie 600 m kw. znajdziemy cały stały asortyment sieci, czyli zabawki, ubrania, obuwie oraz akcesoria dziecięce i niemowlęce – ale podobno w outletowych cenach, a więc niższych od 30 do 70 procent od tych w tradycyjnych galeriach handlowych.

Jak już pisaliśmy na targowek.info, Factory Annopol ma zostać otwarte 13 marca 2013 r.

PRZECZYTAJ TEŻ:

11 komentarzy na temat “W Factory Annopol będzie outletowy SMYK

 • 7 lutego 2013 o godz. 15:23

  Po co kolejny moloch?
  A no po to, żeby słoiki w weekend miały gdzie spędzać czas. Rodzina daleko, znajomych nie ma, albo pojechali do rodziców to dzida do centrum handlowego. Pochodzić, poobczajać (i tak nic nie kupują) i już :) Po to robią te sklepy. SŁOIKI WYJEDŹCIE STĄD!

 • 7 lutego 2013 o godz. 16:40

  WY SIĘ ZAJMIJCIE TYM, ŻE JEZDNIA PRZY BOISKU GKP TARGÓWEK (główna droga) ma więcej dziur niż ser szwajcarski. głębokość to nawet do 30 cm . Byscie zainterweniowali a nie jakieś bzdury piszecie. TEMAT ZASTĘPCZY? Wam naprawdę dają jakąś kase i piszecie artykułu sponsorwane przez Mr. Lenia aka Burmistrzunia

 • 7 lutego 2013 o godz. 20:17

  cycu zmień ten nick.

 • 7 lutego 2013 o godz. 20:17

  a na Gorzykowskiej z Myszkowską na nowej jezdni nie spływa woda :) i autobusy dalej chlapią pieszych… pewnie złe nachylenie lub za mało zrobili studzienek… i zaraz podmyje i będą dziury… powiedzą, że zima to muszą być dziury.

 • 7 lutego 2013 o godz. 23:16

  Targówek to czarny rów Warszawy

 • 8 lutego 2013 o godz. 08:14

  Drogi dziurawe, a w około kupy. I Kto je robi?
  Chyba wrócę na Mokotów. Bo i tu czerwonych nie mało, tylko tacy bardziej siermiężni. Teraz chcą z lasu robić park i betonować ścieżki za nasze podatki. Koniec świata. Z dwóch pedałów chcą mieć rower. Coś strasznego.

 • 8 lutego 2013 o godz. 15:56

  moim zdaniem to wina wladzy / Platforma Obywatelska rujnuje targowek. Mnie smuca te komentarze w przewazajacej mierze pesymistyczne i krytyczne wobec dzielnicy jak by nie bylo miejsca gdzie mieszkamy.ta wladza nie potrafi nic zrobic pozytywnego dla mieszkancow tylko koryto i premie.

 • 8 lutego 2013 o godz. 17:11

  Bardzo krytyczne komentarze w podobnym tonie pojawiają się praktycznie codziennie.Ktoś,pod różnymi imionami,na czyjeś zamówienie lub we własnym interesie próbuje siać popelinę,że Targówek to jakieś straszne,zapuszczone miejsce.Portal pisze na artykuły na zamówienie burmistrza,niekompetentni urzędnicy i radni,głusi na sprawy mieszkańców,burmistrz który nic nie robi,tylko rozdaje premie,wszędzie łapówki,marnotrawienie pieniędzy itd.
  LUDZISKA,dajecie się komuś podpuszczać jak małe dzieci.A bezkrytycznie czytając w kółko te bzdury w końcu w nie uwierzycie.I wtedy ten kto robi z was przysłowiowych baranów po prostu wygra.
  Mam nadzieję że potraficie samodzielnie myśleć i oceniać,że macie własne zdanie.
  Nikt nie zabrania wyrażania własnych opinii,ale sprawa z lawiną negatywnie nacechowanych komentarzy po prostu śmierdzi.

 • 8 lutego 2013 o godz. 20:51

  Kasiu Bujakiewicz, ale tak jest. Spójrz co się dzieje, ale raczej co się nie dzieje. Czemu na Bemowie, po tych mrozach dziury są w 75 % załatane a U NAS DZIURY JAK STUDNIA!!!! Nikt nic nie robi, jedyne co się robi to nowe bloki i osiedla dla słojów. Targówek jest w ruinie a takie gadanie, że ktoś pisze pesymistyczne komentarza oznacza jedno : ktoś z twojej rodzinki pracuje dla tego nieroba pseudo burMISTRZa.

 • 9 lutego 2013 o godz. 09:26

  Nie Kasiu :-) ale twoja szybka reakcja i taki sam ton wypowiedzi potwierdza moje słowa powyżej.Powtarzam więc:
  LUDZISKA,nie dajcie się podpuszczać!

 • 25 marca 2013 o godz. 09:50

  Czy tu ktoś odróżnia Targówek od Białołęki? Wydaje mi się, że niby miejscowi ‚znaffcy’ mają z tym problem. Co wam przeszkadza nowy sklep – niech się okolica cywilizuje, tam było kilka hurtowni i jedno wielkie dziadostwo. Co do dziur – odwalanie lipy jest nasza tradycją narodową (nieliczne wyjątki potwierdzaja tylko regułę). Tak jak nie ma polskich norm odnośnie budowy dróg, tak samo nie ma norm odnośnie łatania dróg.. Tak, wiem Unia nie wymaga norm, ale chyba powinnismy mieć własny rozum i robić co dla kraju jest dobre a nie dla kieszeni. Myslę tu o naszych rządzących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.