GKP: wiosną środek tabeli, za rok awans

15
Share

Piłkarze z Targówka szykują się do wiosennej rundy III ligi. Co osiągną z nowym trenerem i kilkoma nowymi zawodnikami?

Mecz MKS Kutno – GKP Targówek /fot. miejscy.pl

Tak GKP grał z MKS Kutno jesienią /fot. miejscy.pl

Po udanej końcówce jesieni GKP Targówek zajmuje w tabeli III ligi solidne 9 miejsce z 22 punktami. Daleko nam wprawdzie do czołówki (lider Legionovia Legionowo ma aż 36 pkt), ale i daleko do groźby spadku (pierwszy w strefie spadkowej Orzeł Wierzbica ma 11 pkt). Czyli mamy dobrą okazję do wzmocnienia i zgrania drużyny w tym sezonie oraz walki o awans do II ligi w przyszłym – co zresztą zapowiedział prezes Grzegorz Skrzecz podczas oficjalnej prezentacji drużyny w siedzibie urzędu dzielnicy.

Co nowego wydarzyło się podczas przerwy zimowej? O Krzysztofie Gawarze, nowym trenerze GKP już informowaliśmy. Naszą drużynę wzmocnili też m.in. Marcin Stańczyk (pomocnik I-ligowego Dolcanu Ząbki), oraz Emil Wrażeń (napastnik Dolcanu, a wcześniej Widzewa Łódź). Do pierwszej drużyny dołączyli również młodzi piłkarze rezerw GKP: Piotr Papież i Artur Nowak (obaj grają jako obrońcy).

Relację z prezentacji GKP w targówkowskim ratuszu zrobiła TVP Warszawa. Kto przegapił materiał w telewizji, może go obejrzeć tutaj:

 

Początek rundy wiosennej III ligi 23 marca, gdy GKP zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Pierwszy wiosenny mecz na ul. Kołowej dopiero 6 kwietnia – wtedy na Targówek przyjadą piłkarze MKS Kutno.

15
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx