GKP: wiosną środek tabeli, za rok awans | | targowek.info

GKP: wiosną środek tabeli, za rok awans

Piłkarze z Targówka szykują się do wiosennej rundy III ligi. Co osiągną z nowym trenerem i kilkoma nowymi zawodnikami?

Mecz MKS Kutno – GKP Targówek /fot. miejscy.pl
Tak GKP grał z MKS Kutno jesienią /fot. miejscy.pl

Po udanej końcówce jesieni GKP Targówek zajmuje w tabeli III ligi solidne 9 miejsce z 22 punktami. Daleko nam wprawdzie do czołówki (lider Legionovia Legionowo ma aż 36 pkt), ale i daleko do groźby spadku (pierwszy w strefie spadkowej Orzeł Wierzbica ma 11 pkt). Czyli mamy dobrą okazję do wzmocnienia i zgrania drużyny w tym sezonie oraz walki o awans do II ligi w przyszłym – co zresztą zapowiedział prezes Grzegorz Skrzecz podczas oficjalnej prezentacji drużyny w siedzibie urzędu dzielnicy.

Co nowego wydarzyło się podczas przerwy zimowej? O Krzysztofie Gawarze, nowym trenerze GKP już informowaliśmy. Naszą drużynę wzmocnili też m.in. Marcin Stańczyk (pomocnik I-ligowego Dolcanu Ząbki), oraz Emil Wrażeń (napastnik Dolcanu, a wcześniej Widzewa Łódź). Do pierwszej drużyny dołączyli również młodzi piłkarze rezerw GKP: Piotr Papież i Artur Nowak (obaj grają jako obrońcy).

Relację z prezentacji GKP w targówkowskim ratuszu zrobiła TVP Warszawa. Kto przegapił materiał w telewizji, może go obejrzeć tutaj:

 

Początek rundy wiosennej III ligi 23 marca, gdy GKP zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Pierwszy wiosenny mecz na ul. Kołowej dopiero 6 kwietnia – wtedy na Targówek przyjadą piłkarze MKS Kutno.

PRZECZYTAJ TEŻ:

15 komentarzy na temat “GKP: wiosną środek tabeli, za rok awans

 • 9 marca 2013 o godz. 13:44

  DUMA DZIELNICY! ;)

 • 9 marca 2013 o godz. 13:54

  GKP przekażmy 1 % . WIĘCEJ *** KASA IDZIE NA PRACĘ Z MAŁYMI DZIEĆMI

 • 10 marca 2013 o godz. 11:12

  HANKA CHCE WCISNĄĆ NA BURMISTRZA TARGÓWKA BYŁEGO BURMISTRZA URSYNOWA Z PO. OBECNY LEŃ DOSTAĆ MA ODPRAWĘ SYTO. ZOBACZCIE JAK PO TRAKTUJE TARGÓWEK. BYŁY BURMISTRZ Z URSYNOWA BURMISTRZEM TARGÓWKA!!!!! DOJMĄ KROWĘ PO Z NAS ROBI. LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 10 marca 2013 o godz. 11:41

  PO przegrao na Ursynowie to Hanka darmozjadów u nas chce pożywić!!!!Daj Hanka inwestycje na Targówek a nie nowych darmozjadów. Zobaczcie jak Hanka daje kase na Ursynów żeby odbić koryto !!! Przeba na Targówku też dać im czerwoną kartkę. PO koniec Was biski.

 • 10 marca 2013 o godz. 11:53

  Chcemy nową linię autobusową pośpieszną do Centrum a nie nowego Burmistrza!!!!

 • 10 marca 2013 o godz. 12:30

  Więcej na temat prezentacji, zdjęcia można znaleźć na *** i na fanpage na facebooku GKP Targówek.

 • 10 marca 2013 o godz. 13:17

  do LUDZIE: głąbie, a my mamy w ogole burmistrza? on nic nie robi, nigdzie go nie ma. zamiast klubu powstanie nowe osiedle i tak to sie skonczy. tego chcesz?

  Targówek jest d_pą Warszawy

 • 10 marca 2013 o godz. 18:15

  dO Misia: zgadzam sie z Panem że my nie mamy burmistrza. Czy uważasz że ten „pajac” z PO Z Ursynowa coś zmieni? ten dostanie ze 100 tyś odprawy i tak się to skończy. BURMISTRZ MUSI BYĆ SPOŁECZNIKIEM Z TARGÓWKA A POLITYCZNYM ‚ PAJACEM ” Z PO

 • 10 marca 2013 o godz. 19:24

  Dla mnie obrona GKP Targówek przed Hanką ma taki wymiar jak obrona przed okupantem. Ona traktuje Targówek jak dojną krowę. Zmiany Burmistrza to tylko koejna sztuczka socjologiczna PO. Zawistowski dostanie z poręczenia PO inną robote nie gorszą. Kasa na odprawę pójdzie z podatnika Targówka. 100 tyś trzeba bedzie zapłącić za „zerwanie umowy” Nowy sciągnie kolesi i zacznie się już mordowanie Targówka. Zawstowski to leń ale zamiana go na innego PO-wca to wybór między dźumą a tyfusem. BROŃMY GKP PRZED NAJEŹDZCĄ

 • 10 marca 2013 o godz. 20:09

  Ewka ma racje. Hanka to morderca Targówka a Burmistrz to jej Namiestnik.

 • 10 marca 2013 o godz. 22:43

  Miasto nie chce wspierać GKP. Nie daje żadnych dofinansowań, klub musi sam szukać funduszy na szkolenie młodzieży. To jest wstyd! Miasto powinno wspierać takie kluby a chce je zniszczyć! Klub udało się wyratować z widma bankructwa na które tylko czekali deweloperzy i urzędnicy z ratusza. Miejmy nadzieje że DUMA DZIELNICY poradzi sobie i w następnym sezonie awansuje ligę wyżej!

 • 11 marca 2013 o godz. 08:46

  zamknąć ten śmieszny klubik … same patologgis

 • 11 marca 2013 o godz. 09:06

  Kiedy skończy się okupacja Targówka przez Hankę i Namiestnika?

 • 13 marca 2013 o godz. 09:45

  Cała ta watacha z zarządu GKP to się nadaje… nie ma kasy na nic .. na młodych piłkarzy rocznik 2004, 2005 2006.. nie zapewniają im nic… trenerzy sami kombinują gdzie trenować i skąd wziąć kasę na turnieje… obiecują tylko ustne wsparcie i nic więcej !!!!!!!!… a lansują się w Gminie przed telewizją ze sztucznymi uśmiechami na twarzach… szkoda …

 • 13 marca 2013 o godz. 18:46

  Szanowna Pani Jolu, to proszę się zapytać trenera Łąckiego czy odprowadza Wasze składki do klubu czy zostawia wszystko dla siebie… za nim oskarżać klub proponuje dociekać prawdy w węższym gronie danego rocznika tzn. 2004/2005.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.