Kierowca autobusu 114 zmarł na Krasnobrodzkiej | | targowek.info

Kierowca autobusu 114 zmarł na Krasnobrodzkiej

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano niedaleko pętli Bródno–Podgrodzie.

fot. ZTM
fot. ZTM

Zaczęło się od awarii hamulców. Autobus linii 114 dopiero co ruszył z pętli Bródno–Podgrodzie, gdy na pierwszym skrzyżowaniu – ul. Krasnobrodzkiej z Chodecką – kierowca zorientował się, że w pojeździe nie działają hamulce.

Autobus stanął awaryjnie (blokując przy tym ruch na części skrzyżowania), pasażerowie spokojnie wysiedli, a kierowca wezwał pomoc techniczną. Niestety, czekając na mechaników, kierowca autobusu stracił przytomność i zmarł z przyczyn naturalnych – tak informuje policja.

Po około godzinie skrzyżowanie zostało odblokowane.

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Kierowca autobusu 114 zmarł na Krasnobrodzkiej

 • 11 marca 2013 o godz. 10:53

  Biedaczyna przejął się stanem dróg na Bródnie i Targówku.

 • 11 marca 2013 o godz. 11:01

  A gdzie przeglądy? Pewnie nie bylo kasy. Dalej uważacie, że nie jesteśmy czarną dziurą Warszawy?

 • 11 marca 2013 o godz. 11:59

  Wielu z nas umrze na stanowisku pracy. Kwestia wydłużania czasu pracy. A czas pracy wydłużać trzeba, bo ludzie żyją coraz dłużej. Szkoda, że nie ci, którzy pracują. Zatem sześciolatki do szkoły! Zawsze ten jeden rok pracy więcej.

 • 11 marca 2013 o godz. 21:31

  opatrzność jednak czuwała nad pasażerami, nie wiadomo co by się stało gdyby zmarł za kierownicą…

 • 12 marca 2013 o godz. 08:05

  Do MP, niestety, gdyby nie awaria to żyłby, a tak to pomyślał chwilę czekając na pomoc, co by było gdyby zauważył później i tak się biedak przejął. Inna sprawa, że teraz to powinno się zarządzić takie trzepanie firm przewozowych i taboru że hej, nie wyłaczając darmozjazdów z ZTM i miłościwie nam panującym figurantów.

 • 12 marca 2013 o godz. 08:34

  @JJP nie ironizuj z tej przykrej sytuacji. Napisali przecież, że umarł z przyczyn naturalnych, nie zawał, wylew itp.

 • 12 marca 2013 o godz. 23:45

  prawdziwy qwerty a przepraszam, co znaczy przyczyna naturalna? czasem warto się zastanowić, co dane pojęcie znaczy, a potem pisać, dlatego pozwole sobie przytoczyć najprostszą definicje ‚Śmierć naturalna – termin używany w medycynie sądowej odnoszący się do śmierci, która ma miejsce w wyniku zmian chorobowych bądź inwolucyjnych. Dzieli się ją na śmierć nagłą (na przykład nagły zgon sercowy) oraz śmierć powolną (w wyniku chorób wyniszczających).’ Czyli mógł dostać zawału, wylewu itp itp, za czym idzie, że zgon nie nastąpił za przyczyną osób trzecich i dlatego jest to ZGON NATURALNY…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.