Spotted: Targówek

3
Share

Nowa internetowa moda zagościła też na Targówku. Nieśmiali wreszcie mogą się do kogoś odezwać, a pozostali mogą się zdrowo pośmiać.

Targowek_festynModa na strony „spotted” przybyła z USA i zachodniej Europy do Warszawy cztery miesiące temu – gdy w grudniu na facebooku pojawił się profil Spotted: BUW. Idea jest prosta: jesteś w jakimś miejscu, ktoś ci się tutaj spodobał, ale jesteś zbyt nieśmiały, żeby zagadać osobiście – więc wysyłasz przez facebooka wiadomość do administratorów profilu „spotted” w danym miejscu, a oni publikują ją anonimowo. A nuż ta druga osoba przeczyta twoją wiadomość i dzięki temu zacznie się nowa wspaniała znajomość? Na Spotted BUW-u liczy na to już prawie 16 tys. osób.

Nasza dzielnica nie jest gorsza i też  ma własne strony „spotted”. Wprawdzie nie są aż tak popularne, jak ten z uniwersyteckiej biblioteki, ale i na nich można przeczytać ciekawe rzeczy. Profil „Spotted: Bródno Targówek” ma ponad 700 fanów i można na nim spotkać wpisy romantyczne, na przykład takie (pisownia wszystkich wpisów oryginalna):

„Szukam dziewczyny (nastolatki) która dnia 30.01 od godz. 22.50 jechała tramwajem nr. 1 z Dworca Gdańskiego aż na Bródno. Przglądałem się cały czas jej ale nie miałem odwagi żeby w tramwaju zagadać. Sorry :/ . Proszę o kontakt”.

Choć są też i mniej romantyczne, np:

„Pozdrawiam sąsiada z Wyszogrodzkiej 10, który codziennie napie***la disco polo na full od 22 do 3 nad ranem. Dziękuję Ci za wszystkie nieprzespane noce. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.”

Osobne spotted ma liceum im. Lisa-Kuli (ponad 300 lubiących). Można na nim spotkać „klasyczne” podrywy:

„Pozdrowienia dla notorycznie uśmiechniętej blondynki K. z I G. Jeśli masz ochotę na kino, cokolwiek, daj znać :)”

…a także zdecydowanie mniej klasyczne:

„Oh Adrianna!!! Twe uda jędrne jak po zejściu z kombajna, a gdy całuje cię w policzek po szkolnym szlugu to czuje sie taka fajna. Twe pośladki gorące co dzień oślepiają mnie jak słonce. Ich subtelne drgania zaburzaja moj rytm oddychania, ty niewiasto piękna niczym łania. Jestes z dwujęzycznej w pierwszej klasie, twoje nazwisko na P zaczyna się. Jesteś taka urocza moja kochana, lubię z Tobą spędzac czas od rana do rana. Uwielbiam cię i twoje seksi ciało ale widząc cię codziennie w klasie to dla mnie mało mało…”

Nie wiemy, jaką skuteczność w łączeniu ludzi mają nasze dzielnicowe „spotted”, ale jak widać czasem można się na nich także dobrze pośmiać. Oba profile, prócz poważnej i bardziej rozrywkowej wymiany serdeczności, służą też do zwykłego umieszczania ogłoszeń – choć w tym wypadku zdecydowanie bardziej skuteczne są darmowe ogłoszenia na stronie targowek.info :)

A jeśli słyszeliście o innych „spotted” z Targówka, dajcie nam znać!

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx