Veturilo jedzie na Targówek [MAPA]

6
Share
Niby już wszystko o lokalizacjach wypożyczalni rowerów wiadomo, ale i tak przyjemnie spojrzeć na tę mapę. 

Z braku innych inwestycji cieszymy się jak dzieci przynajmniej z takiego małego udogodnienia jak sieć miejskich wypożyczalni rowerów. Niby niewiele, ale przyjemnie pomyśleć, że tym razem Targówek jest spóźniony tylko o rok, a względem Pragi ledwie o miesiąc.

Rowery Veturilo w naszej dzielnicy powinny pojawić się już w połowie kwietnia. Czytelnicy targowek.info oczywiście już od dawna wiedzą, gdzie: przy rondzie Żaba, przy Ratuszu, przy Teatrze Rampa, przy Domu Kultury Zacisze, na przystanku Piotra Skargi, na Chodeckiej przy Balkonowej, na skrzyżowaniu Rembielińskiej z Kondratowicza.

Ale i tak przyjemnie spojrzeć na mapkę właśnie opublikowaną przez miejskiego Pełnomocnika Prezydenta ds. Komunikacji Rowerowej.

Tym razem przesuwamy granice „veturilowego świata” na Targówek i Białołękę. Stacje w tych dzielnicach pojawią się w drugiej połowie kwietnia

– napisał na facebooku pełnomocnik Łukasz Puchalski.

Mapkę publikujemy bez Białołęki, ale za to ze stacjami na Pradze. Pewnie tam będziemy częściej zostawiać rowery wypożyczone na Targówku. Pamiętajcie: pierwsze 20 minut jest za darmo. A w tym czasie można pokonać spory kawałek.

veturilo_targowek

 

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx