Debata o bezpieczeństwie na Targówku | | targowek.info

Debata o bezpieczeństwie na Targówku

W waszej okolicy ciągle okradają samochody? Dewastują otoczenie? Hałasują pod oknami? Macie niepowtarzalną okazję poskarżyć się na to samemu szefostwu policji i straży miejskiej.

Cykl publicznych dyskusji na temat bezpieczeństwa powoli dociera na Targówek. Po Bemowie, Woli, Bielanach, Żoliborzu i Białołęce, we wtorek (16 kwietnia) szefowie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na ulicach Warszawy w końcu zjadą się do naszej dzielnicy. Powiedzą, co robi samorząd i policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Targówka oraz (mamy nadzieję) wysłuchają propozycji mieszkańców.

W debacie wezmą udział m.in. przedstwiciele dowództwa policji i straży miejskiej (jest duża szansa, że będą to osobiście nadinsp. Mirosław Schossler, komendant stołeczny policji, oraz Zbigniew Leszczyński, komendant straży miejskiej – choć te nazwiska nie są jeszcze potwierdzone) oraz z całą pewnością nowy burmistrz Targówka Sławomir Antonik.

Jeśli z jakiś powodów nie możecie przyjść na tę debatę, wpiszcie wasze skargi i pomysły na bezpieczeństwo w dzielnicy w komentarzach pod tym artykułem. A jeśli się tam wybieracie, to też u nas o tym napiszcie.

Otwarta debata o bezpieczeństwie w dzielnicy, 16 kwietnia 2013 roku, godz. 18:00, Sala Konferencyjna Urzędu Dzielnicy Targówek (ul. Kondratowicza 20)

plakat-o-bezpieczenstwie-dzielnicy

PRZECZYTAJ TEŻ:

23 komentarzy na temat “Debata o bezpieczeństwie na Targówku

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 09:00

  dopóki będą rządzić nami debile (jak przez ostatnie 5 lat) to sie nic nie zmieni

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 09:22

  Debata- udawany mityng, gdzie przyjdą mohery i ponarzekają, a policja i tak ma na głowie swoje sprawy i wygórowane wytyczne ile mandatów trzeba wlepić bo rostowski potrzebuje na nowe garnitury. Straż miejska to organizacja pasożytnicza (powielanie niektórych zadań policji, jak też dodatkowo opłacane z budżetu stanowiska komendantów itp.), więcej policji, darmozjady na trawkę. Bardzo dziękuję policji że była w d… jak potrzebowano, a straży jeszcze bardziej, zwłaszcza za reakcję tylko w wypadku gdy palą się liście (łatwy zarobek).

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 13:06

  Trudno się nie zgodzić z „HUKU”, szczególnie jeśli chodzi o SM. Do przykładowo przytoczonego palenia liści, dodać trzeba będący bardzo na czasie „problem” śniegowy. Cały rok nie pojawia się w pewnym kwartale Zacisza żaden patrol SM, no może raz, ale niech spadnie śnieg. Zaczyna się polowanie na „leniwych” zarządców budynków. Zadymka jeszcze szaleje w najlepsze, a charakterystyczne „wozy patrolowe” już są.
  O zaobserwowanej kiedyś brutalnej interwencji na przystanku autobusowym bez żadnego powodu już nie wspomnę. Rozwiązać tę organizację paramilitarną! Witold Woźniak

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 13:44

  Niech zrobią coś z tym Dominikiem Kornatką, czemu nikt nie zajrzał w kamery, żeby zobaczyć kto obsprejował dzielnicę wulgarnymi napisami? Niech wandale sami to usuwają, na swój koszt oczywiście.

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 14:53

  A ją żałuję, że straż na Zaciszu jest tak rzadko. Dlaczego większość odsnieza chodniki, a niektórzy mają to gdzieś.

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 14:54

  kornatka podobno sprzedał paru goścci w związku z handlem narkotykami dlatego wypisują frajer. ja nie wnikam, ale rzeczywiscie powinni co zamazać a tych co to piszą złapać.

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 15:36

  Twój komentarz czeka na zatwierdzenie przez moderatora.

  Niech coś zrobią z bydłem na skrajnej 1 – bydlaki stoją w każdy weekend i chlają na parterze i wyższych piętrach – dotego palą zielsko aż w całym bloku czuć narkotyki. aż strach z mieszkania wyjść – a policja i sm ma w d…. – ostatnio ktoś okradł połowę piwnic w bloku.

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 19:16

  Za przystankiem na Myszkowskiej znowu mimo zamalowania przed świętami pojawiły sie napisy o Dluskim i Kornatce że to frajerzy i k… Do malujacych. Nic nie wskoracie tymi bazgrolami a wystawiacie ohydna wizytówkę osiedlu Targowek.

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 20:11

  wskÓRamy ….. GRAFFITI IS NOT A CRIME!! AVE !

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 20:31

  Tak samo policja powinna się zająć libacjami alkoholowymi przy Zamiejskiej obok palcu zabaw. Już od dłuższego czasu sobie nie mogą z tym poradzić.

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 21:52

  i na Askenazego. co weekend powybijane szyby na przystankach … widac tylko jak SM podjezdza widzi grupke 10 typów i odjezdza. hahahaha żenada i my płacimy na tych imbecyli

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 22:09

  To jakis absurd, tym razem ktos pode mnie sie podszyl w komentarzach

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 22:28

  spadaj oszuście.

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 23:24

  Co za oszołomy na tym portal. Podszywają się pode mnie :/

 • 8 kwietnia 2013 o godz. 23:35

  U mnie w bloku od 3 lat kwitnie handel narkotykami. Policja nic nie robi…

 • 9 kwietnia 2013 o godz. 08:14

  To chyba nie tylko Jan i Qwerty zostali zhakowani na tym portalu.
  Ostrożności życzę w czytaniu „moich – nie moich” komentarzy.

 • 9 kwietnia 2013 o godz. 09:17

  wulgaryzmy na dudynkach, murach plotach ktore kluja w oczy jednak policji i srazy miejskiej nie przeszkadzaja ; tak to jest kiedy wladza wychodzi do ludzi to jest to podejrzane tym razem tez tak mamy te spotkania to ustawka propaganda. zobaczcie ile teraz patroli spaceruje po Targowku Mieszkaniowym, po co zeby na zebraniu ludzi potwierdzili ze rzeczywiscie policja jest widoczna. a to klamstwo. starz miejska i policja to migacze.

 • 9 kwietnia 2013 o godz. 10:13

  Po co się produkować na tym żałosnym portalu, są mejle bezpośrednio do policji i straży, powinni na każdy odpowiedzieć.

 • 9 kwietnia 2013 o godz. 14:12

  Jak to mówią: najciemniej jest pod latarnią.
  1. Przynajmniej od świąt na przystanku autobusowym Ratusz 02 brakuje rozkładu jady komunikacji i tak sobie myślę: ktoś ukradł!
  2. Od przynajmniej 2008 r. ktoś nagminnie wyłącza światła (latarnie) na poszczególnych kwartałach ulic, proceder jest systematyczny a ulice chyba przypadkowe, zdarza się, że latarnie też świecą „na pół-gwizdka”.
  3. Na ulicy Wincentego, a i nie tylko ktoś powydłubywał fragmenty asfaltu!
  4. Jak to jest, że w takie ulice jak Wincentego, Młodzieńcza wjeżdzają cieżkie TiR-y?
  5. Ktoś próbuje pozbawić nasze kochane osiedle metra. Toż to jawne złodziejstwo w białych rękawiczkach!
  6. Ile tu by można jeszcze wymieniać, a i choćby stołek burmistrza. Już był prawie gotowy wniosek o zasiedzenie, a tu masz!

 • 9 kwietnia 2013 o godz. 22:51

  Drodzy Panstwo nowy burmistrz spóldzielca inaczej mowiac dziedzic zawistowskiego z targowka zrobi drugi zoliborz albo wilanow. bedzie bogato i prestizowo i nowoczesnie. a nie nowoczesnie juz jest wszak jedna stacja rowerow na 100000 tys. mieszkancow ruszyla.

  antonik bedzie jeszcze slabszy od poprzednika ma w kolaicji pis a w opozycji PO z bufetem na czele. bedzie antonik dryfowal do wyborow.

 • 10 kwietnia 2013 o godz. 14:19

  No i co ztego SIDIS? Czy to prawda, że należysz do odłamu cyklistów?

 • 11 kwietnia 2013 o godz. 06:32

  huku baranie powinni ci internet odłączyć dożywotnio

 • 11 kwietnia 2013 o godz. 08:55

  Moja propozycja monitoringu skweru Wiecha ale nie ta co jest przy Rampie bo nie spełnia zadania. Dodatkowo skrzyżowanie Pratulińskiej z Handlową powinno być monitorowane ponieważ tam zawsze widać gnidy które wypełzają z parku i drą japę. Jeszcze jeden plus monitorowania skrzyżowania to wyścigi motorów które tam się odbywają w okresie letnim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.