Motoserce 2013 – Sex Bomba i pokazy Gromu w Parku Bródnowskim | | targowek.info

Motoserce 2013 – Sex Bomba i pokazy Gromu w Parku Bródnowskim

Ryk silników, zapach spalin i ostra punkowa muzyka – w weekend w Parku Bródnowskim będzie wesoło. 

 

Ogólnopolski finał akcji Motoserce na dobre zagościł na Bródnie. W sobotę 20 kwietnia kolejny rok z rzędu do Parku Bródnowskiego przyjadą wielkie harleye i sportowe ścigacze.

W trakcie imprezy (w godz. 10.00 – 15.00) będzie można oddać krew, w specjalnie do tego przystosowanym namiocie. Jednocześnie będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego (próbki będą pobierane  ze śliny). Propagowanie krwiodawstwa to główne zadanie akcji, ale wiadomo – tłum ludzi przyjdzie do parku także w innym celu. Żeby dobrze się bawić.

Organizatorzy  przewidzieli m.in:

 • dla dzieci: pompowane zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, zorbing, konkursy sprawnościowe z nagrodami, konkursy rysunkowe, namiot czytelniczy, klaun, warsztaty przyrodnicze, mini zoo, pokazy rycerskie (wszystkie atrakcje są darmowe)
 • dla nieco starszych dzieci: pokaz skoków i akrobatyki motokrosowej, stunt motocyklowy, pokaz komandosów z fundacji Gromu, pokazy sztuk walki, pierwsza pomoc oraz ratownictwo drogowe, symulator do zderzeń czołowych, stanowisko z alkogoglami (amerykański test trzeźwości), prezentacja motocykli Żandarmerii Wojskowej i drogówki, prezentacja sprzętu Inspekcji Transportu Drogowego, parada motocyklowa, przejażdżki quadami, prezentacje motocykli Harley-Dawidson, Victory, Yamaha, Suzuki;
 • dla wszystkich na scenie (od godz.10.00): program muzyczny; występy zespołów dziecięcych, występ artystów niepełnosprawnych, pokaz bębniarzy oraz taniec ognia, zespoły rockowe.
 • gwiazdy pikniku: Sex Bomba i Elektryczne Gitary

 

 fot. mat. prasowe

Zobacz więcej zdjęć z finału Motoserca w 2012 roku

Plakat 2013

Tych, których zainteresowała Sex Bomba w tytule musimy rozczarować: panowie nie są zbyt atrakcyjni fizycznie, ale za to fajnie grają. Niektóre piosenki od ponad 20 lat wciąż są aktualne:

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Motoserce 2013 – Sex Bomba i pokazy Gromu w Parku Bródnowskim

 • 12 kwietnia 2013 o godz. 08:14

  Plakat jest nieaktualny!!!! ZTM nie zgodził się umieszczanie swojego logo. (zwykłe dranie z nich)

 • 14 kwietnia 2013 o godz. 09:29

  Będzie piwo??

 • 15 kwietnia 2013 o godz. 02:03

  Ale co tam robi ZTM? Poza podwyzkami biletow? W UK przynajmniej jednosladem(dobra rowerem, ale nie taczka) mozna jezdzic po buspasach.

  ZTM nawet nie potrafi zrobic przed P+R(z monitoringiem) i niektorymi wazniejszymi przystankami przyzwoitych stojakow na prywatne jednoslady, tak zeby mozna bylo w miare bezpiecznie go podpiac jakby np. nagle padalo, wyskoczylo sie do pubu na glebszego albo byla typowa polska zimowiosna…

 • 19 kwietnia 2013 o godz. 10:58

  dziś w przedszkolu dziecka powiesili taki sam plakat – z logiem ZTM. więc jest ot jak najbardziej aktualna wersja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.