Na Ładnej wreszcie będzie ładnie | | targowek.info

Na Ładnej wreszcie będzie ładnie

Dzielnica właśnie ogłosiła przetarg na generalny remont zaciszańskiej ulicy.

Fot. BillJacobus/Flickr
Fot. BillJacobus/Flickr

To tylko 92 metry drogi, lecz nazwijmy je dobrym początkiem. Króciutki odcinek Ładnej – pomiędzy Gniazdowską i Pospolitą – jest ostatnim fragmentem tej ulicy z dziurawą, gruntową nawierzchnią. Na jej remont w tegorocznym budżecie dzielnicy przewidziano 450 tys. zł. Przetarg trwa do 19 kwietnia, a 105 dni po wybraniu jego zwycięzcy oraz podpisaniu umowy ulica powinna już mieć elegancką jezdnię oraz chodniki z kostki brukowej, a także 4 nowe latarnie.

Ładna to jedna z pięciu dziurawych zaciszańskich ulic, które władze dzielnicy zamierzają w tym roku gruntownie wyremontować. W kolejce do remontu czekają jeszcze Senna, Kaśki Kariatydy, Nad Strugą i Wieniecka.

O dziwo, urzędnicy przygotowujący niedawno spis „zacofanych” ulic na Targówku (bez kanalizacji, asfaltu i/lub latarni) ulicy Ładnej w nim nie umieścili. Już nikt im nie może zarzucić, że nie są przewidujący.


PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Na Ładnej wreszcie będzie ładnie

  • 12 kwietnia 2013 o godz. 10:39

    Zlikwidujmy jeszcze taki widoczek i będzie jak w cywilizowanym miejscu: zdalny.blogspot.com/2012/04/tu-adna-krzyzuje-sie-z-pospolita.html

  • 12 kwietnia 2013 o godz. 13:13

    ŻAL!!!

  • 18 kwietnia 2013 o godz. 12:47

    niech się wreszcie wezmą za Senną…już prawie całe Zacisze wyremontowali tylko Senną omijają…jestem pewna że zrobią ją jako ostatnią :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.