Domoteka się zmienia: w sobotę otwarcie salonu Vox

0
Share

Nowy sklep z meblami kusi strefą dla dzieci oraz poradami architekta wnętrz.

 

Sporo się zmienia w meblarsko–wyposażeniowym centrum handlowym obok Ikea Targówek. Domoteka zmniejsza swoją ekskluzywność, wpuszczając w swe niegdyś wybitnie elitarne progi także bardziej popularne i – co za tym idzie – dostępniejsze cenowo marki. W sobotę 18 maja na 1. piętrze Domoteki oficjalnie otwiera się sklep z meblami Vox.

Vox znany jest z nowoczesnych mebli o często odważnym wzornictwie, przeznaczonych głównie dla młodzieży i młodych ludzi. Firma chwali się, że jej zespoły projektowe tworzą nie tylko designerzy, ale także socjologowie, psychologowie, etnografowie, a nawet sami użytkownicy.

4You by VOX /fot. mat. prasowe

4You by VOX /fot. mat. prasowe

 

Sklep na Targówku będzię się wyróżniał od innych. Przewidziano w nim dwie strefy specjalne: strefę dziecka, która pozwoli na pozostawienie pociech pod profesjonalną opieką na czas zakupów oraz strefę relaksu, gdzie klienci znajdą chwilę wytchnienia przy herbacie, prasie, a nawet telewizji. Dodatkowym atutem nowego salonu ma być także możliwość skorzystania na miejscu z porad architekta wnętrz.

Na sobotnie otwarcie handlowcy przygotowali kilka niespodzianek, z których najważniejszy jest zapewne 10–procentowy rabat na cały asortyment. To ważne, bo choć Vox jest sklepem z trochę niższej półki niż niektórzy z jego sąsiadów w Domotece, to wciąż nie należy do najtańszych.

 

Domoteka (część Parku Handlowego Targówek), ul. Malborska 41
godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 10:00- 21:00, niedziela 10:00- 19:00

 

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx