GKP wiosną wciąż bez porażki!

10
Share

Świetna passa naszych piłkarzy podtrzymana – wczoraj GKP Targówek wygrał ze Startem Otwock.

Fragment meczu GKP Targówek - Start Otwock /fot. GKP

Fragment wczorajszego meczu GKP Targówek – Start Otwock /fot. GKP

Wprawdzie finansowo GKP Targówek wciąż balansuje na krawędzi przepaści, ale sportowo nasi piłkarze radzą sobie lepiej niż przyzwoicie. Po ośmiu rozegranych kolejkach III ligi GKP jest jedyną drużyną, która wiosną 2013 roku wciąż nie przegrała spotkania!

W sobotę na stadionie przy Kołowej piłkarze z Targówka pokonali 3:1 Start Otwock, strzelając dwa decydujące gole w doliczonym czasie gry. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Marcin Stańczyk (7′, 90+3′), a jedną Mateusz Furman (90+4′).

Dobra gra zespołu pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Krzywickiego zaowocowała tej wiosny 4 zwycięstwami, 4 remisami i solidnym 6. miejscem w tabeli z 38 punktami na koncie. Choć jeśli doliczymy spotkania z końcówki jesieni, okazuje się, że piłkarze GKP Targówek nie przegrali już 12 meczy z rzędu! W efekcie wprawdzie awans do II ligi ciągle nam nie grozi (lider Legionovia Legionowo ma aż 55 pkt), ale i od strefy spadkowej jesteśmy równie daleko (ostatnia Warta Sieradz uzbierała tylko 17 pkt).

Następna kolejka III ligi już w najbliższą środę 22 maja – GKP jedzie do Sieradza na mecz z zamykającą tabelę Wartą. Nie ma innej możliwości, niż przedłużenie świetnej passy!

10
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx