Inspirujemy radnych

7
Share

„Czy kamery na teatrze Rampa są prawidłowo zamontowane i działają, czy podjęto działania na skutek rejestracji sprawców namalowanych bazgroł” – pyta radny Targówka w interpelacji napisanej na podstawie naszego artykułu.

Rampa

Zabazgrany sprejem teatr Rampa. Najwulgarniejszy tekst zamazaliśmy komputerowo.

Z panem radnym Jędrzejem Kunowskim łączy nas niewiele, oprócz tego, że – tak jak i wy – jest naszym stałym czytelnikiem. Ale cieszymy się, że nasz skromny artykuł sprzed tygodnia, dotyczący wulgarnych napisów nabazgranych na ścianie Teatru Rampa, zainspirował radnego do realnego działania.

W swojej najnowszej interpelacji radny Kunowski pyta burmistrza Targówka o funkcjonowanie dzielnicowych kamer monitoringu w Parku Wiecha.

Jak podaje i publikuje serwis www.targowek.info w swym artykule, tuż pod kamerą i w jej sąsiedztwie pojawiły się bazgroły oraz wulgarne napisy. W związku z publikacją nasuwa się pytanie czy kamery na teatrze Rampa są prawidłowo zamontowane i działają, czy podjęto działania na skutek rejestracji sprawców namalowanych bazgroł

– pisze Jędrzej Kunowski w swojej interpelacji.

Gdy tylko pojawi się oficjalna odpowiedź na pismo pana radnego, natychmiast was o niej poinformujemy. Też jesteśmy bardzo ciekawi, jaką wymówkę znajdzie urząd dzielnicy na usprawiedliwienie nieudolności operatorów kamer. Na szczęście zniszczona ściana teatru została oczyszczona w kilka godzin po publikacji artykułu na naszej stronie (czyżby znowu efekt naszego działania?).

A pana radnego Kunowskiego – a także pozostałych radnych – zachęcamy do zainteresowania się innymi publikacjami na stronie targowek.info opisującymi problemy dzielnicy i jej mieszkańców.

Np. niekończącym się opóźnieniem rowerów Veturilo, lub zniszczonym ponad pół roku temu asfaltem na małej uliczce na Zaciszu, albo punktem skupu złomu organizowanym w zabytkowym budynku przy głównej ulicy Targówka…

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx