Inspirujemy radnych | | targowek.info

Inspirujemy radnych

„Czy kamery na teatrze Rampa są prawidłowo zamontowane i działają, czy podjęto działania na skutek rejestracji sprawców namalowanych bazgroł” – pyta radny Targówka w interpelacji napisanej na podstawie naszego artykułu.

Rampa
Zabazgrany sprejem teatr Rampa. Najwulgarniejszy tekst zamazaliśmy komputerowo.

Z panem radnym Jędrzejem Kunowskim łączy nas niewiele, oprócz tego, że – tak jak i wy – jest naszym stałym czytelnikiem. Ale cieszymy się, że nasz skromny artykuł sprzed tygodnia, dotyczący wulgarnych napisów nabazgranych na ścianie Teatru Rampa, zainspirował radnego do realnego działania.

W swojej najnowszej interpelacji radny Kunowski pyta burmistrza Targówka o funkcjonowanie dzielnicowych kamer monitoringu w Parku Wiecha.

Jak podaje i publikuje serwis www.targowek.info w swym artykule, tuż pod kamerą i w jej sąsiedztwie pojawiły się bazgroły oraz wulgarne napisy. W związku z publikacją nasuwa się pytanie czy kamery na teatrze Rampa są prawidłowo zamontowane i działają, czy podjęto działania na skutek rejestracji sprawców namalowanych bazgroł

– pisze Jędrzej Kunowski w swojej interpelacji.

Gdy tylko pojawi się oficjalna odpowiedź na pismo pana radnego, natychmiast was o niej poinformujemy. Też jesteśmy bardzo ciekawi, jaką wymówkę znajdzie urząd dzielnicy na usprawiedliwienie nieudolności operatorów kamer. Na szczęście zniszczona ściana teatru została oczyszczona w kilka godzin po publikacji artykułu na naszej stronie (czyżby znowu efekt naszego działania?).

A pana radnego Kunowskiego – a także pozostałych radnych – zachęcamy do zainteresowania się innymi publikacjami na stronie targowek.info opisującymi problemy dzielnicy i jej mieszkańców.

Np. niekończącym się opóźnieniem rowerów Veturilo, lub zniszczonym ponad pół roku temu asfaltem na małej uliczce na Zaciszu, albo punktem skupu złomu organizowanym w zabytkowym budynku przy głównej ulicy Targówka…

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Inspirujemy radnych

 • 14 maja 2013 o godz. 08:56

  Powodzenia ;) Walenie głową w mur

 • 14 maja 2013 o godz. 09:40

  Niech pytają, pytają… choć wiadomo, że burmistrz głupio odpowie bo monitoring w Parku to ściema (ciekawe kto wziął łapówę). Dlaczego sprawy niedziałającego monitoringu nie zbada komisja rewizyjna, przecież takowa ponoć w naszej dzielnicy jest.

 • 14 maja 2013 o godz. 10:32

  NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!
  Napisy były zamalowane 6 maja po południu miedzy 15:00 a 16:00.
  Artykuł o bazgrołach pojawił się 7 maja!!!!!

 • 14 maja 2013 o godz. 13:16

  „Na szczęście zniszczona ściana teatru została oczyszczona w kilka godzin po publikacji artykułu na naszej stronie (czyżby znowu efekt naszego działania?).”
  Chyba żart jakiś. WUJOT ma rację, napisy zostały zamalowane na Teatrze dzień przed ukazaniem się artykułu.

 • 15 maja 2013 o godz. 15:36

  za to zdjecia na fB z bazgrolami sa z 5 maja .zaraz sie okaze ze napisow nie bylo bo ktos je zamalowal

  a kunowski sie spoznil bo byli szybsi od niego z reakcja . propaganda

 • 21 maja 2013 o godz. 08:01

  Minęły 2 tygodnie. Czy coś wiadomo o sprawcach? O kamerach już nie wspomnę.

 • Pingback: Blog Radnego Jędrzeja Kunowskiego | Targówek info: Sposób na kamery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.