Wymyśl, co ma się dziać w parku Bródnowskim | | targowek.info

Wymyśl, co ma się dziać w parku Bródnowskim

Domek Herbaciany zmieni się, ale jeszcze nie wiadomo jak. Sami możecie zaproponować, jak go przerobić i nawet wygrać parę złotych!

W Parku Wiecha nie dzieje się zbyt ciekawie, ale na pocieszenie trochę przyjemniej jest w Parku Bródnowskim. Tamtejszy Domek Herbaciany ogłosił konkurs, a nawet dwa.

W pierwszym trzeba wymyślić akcję integrującą sąsiadów, która odbędzie się na terenie wokół domku. Organizatorzy nic nie narzucają, a więc pole do popisu ogromne. Autor najlepszego pomysłu dostanie 300 zł na jego realizację. Propozycje w tyn konkursie można zgłaszać do 15 czerwca.

W drugim konkursie zbierane są pomysły na „twórcze wykorzystanie i przeobrażenie samego Domku Herbacianego”. Tutaj można na realizację dostać aż 1500 zł. Termin zgłaszania projektów – 20 czerwca.

To świetna okazja dla wiecznie narzekających, że na Targówku nic się nie dzieje i dla wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają pod mailem: domekherbaciany@gmail.com. Oczywiście możecie też pisać w komentarzach na targowek.info – choć tutaj już bez nagród.

Domek Plakat

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

14 komentarzy na temat “Wymyśl, co ma się dziać w parku Bródnowskim

 • 5 czerwca 2013 o godz. 14:45

  Niech żyje Domek Herbaciany!!! To jedyna oaza normalności w tej dzielnicy

 • 5 czerwca 2013 o godz. 15:49

  Dlaczego nie ma wody w akwenach?
  Dlaczego nie działają fontanny?
  Przydałyby się jakiś w miarę tani bar albo przynajmniej ze dwa fast-foody.
  Zakaz wprowadzania psów bez smyczy, namordników i torebek na kupki.
  Więcej ławek i rabat kwiatowych. Sama wydeptana trawa nie czyni parku atrakcyjnym.
  Może jakieś drewniane altanki?
  Żadnych instalacji podobnych do tej „ekologicznej” koło ratusza.
  Więcej ozdobnych drzew lub krzewów na obrzeżach parku celem izolacji od ruchliwych ulic, szpitala i blokowisk.

 • 5 czerwca 2013 o godz. 17:13

  domek herbaciany? i co tam takiego mozna robic? przeciez to ściema …

 • 5 czerwca 2013 o godz. 18:12

  najciekawszy jest ten konkurs :) nie wiadomo o co w nim tak naprawde chodzi. a dlaczego? bo zwyciezca jest juz wybrany :) nawet wiem kto. na tym polega „zabawa” na TGK

 • 5 czerwca 2013 o godz. 20:38

  Dzisiaj o godzinie 19:00 tuż przy urzędzie gminy, pani blondi, w żółtym sportowym samochodzie wjechała w znak sygnalizacji świetlnej gwałtownie go kosząc. Do skrętu w Sw. Wincentego przez X lat nie było świateł i nie było problemów, nie wiem po co zrobili te światła do skrętu?

  Nic nie piszecie o wypakdu…. ciekawszy jest durny domek herbaciany

 • 5 czerwca 2013 o godz. 21:05

  Mój pomysł: Bardzo potrzebny. Wysypisko śmieci!!! Wypowiedziałem, jak mi podpowiadano umowę na wywóz śmieci i od 1 lipca nie mam umowy. Od pierwszego lipca miasto też nie odbierze ode mnie, bo przedłużono składanie deklaracji wywozu śmieci do 19.lipca.

 • 6 czerwca 2013 o godz. 07:08

  Błagam, tylko nie fast food-y. Wystarczająco dużo tego śmieciowego jedzenia jest na mieście. Kawiarenka – tak, śmieciowe żarcie – zdecydowanie NIE. Tani bar to nic innego jak obrzydliwe zapiekanki, jakiś pseudo kebab czy hamburgery. Jeżeli już ktoś chce jeść to trzeba się przemieścić do knajpek na Kondratowicza lub Wincentego.

 • 6 czerwca 2013 o godz. 10:37

  Niech dbają o PArk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. woda jest brudna !!!!!!!!!!!!stara po pas. Co to jest?!!!!!!!!!!!!!

 • 6 czerwca 2013 o godz. 13:08

  W PARKU WIECHA NIEWIELE SIĘ DZIEJE ALE ZA TO JEST DUŻO BARDZIEJ KLIMATYCZNY I ŁADNIEJSZY OD PARKU BRÓDNOWSKIEGO….

 • 6 czerwca 2013 o godz. 13:11

  PARK BRÓDNOWSKI POWINIEN BYĆ TAK ZAADAPTOWANY JAK POPULARNE „POLA MOKOTOWSKIE”…….JAKIEŚ PUBY NA KSZTAŁT ” BOLKA” I „LOLKA” BY SIĘ PRZYDAŁY, GDZIE MOŻNABY ORGANIZOWAĆ KONCERTY… KAWE WYPIĆ, SPOTKAĆ SIĘ W TOWARZYSTWIE…

 • 6 czerwca 2013 o godz. 13:12

  UWAŻAM TEŻ, ŻE DOBRYM POMYSŁEM BYŁABY ŚCIANKA WSPINACZKOWA…

 • 6 czerwca 2013 o godz. 13:13

  ….I DUŻO UROKLIWYCH LATARNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 6 czerwca 2013 o godz. 13:22

  ZAUWAŻCIE, ŻE TARGÓWEK TO DZIELNICA STUDENTÓW I TURYSTÓW- TO PRZECIEŻ ŚWIEŻA KREW, STUDENCI SĄ MOŻE BIEDNI ALE ZA TO CIEKAWI ŚWIATA I KREATYWNI… DUŻO ICH TUTAJ WYNAJMUJE MIESZKANIA, ALE GDY CHCĄ SIĘ SPOTKAĆ W TOWARZYSTWIE TO JADĄ DO CENTRUM LUB SŁAWNE POLA MOKOTOWSKIE… ZRÓBCIE COŚ DLA TYCH LUDZI…- TO PRZECIEŻ ONI BĘDĄ KREOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ…RÓWNIEŻ NASZEJ DZIELNICY.

 • 14 czerwca 2013 o godz. 20:37

  Park Bródnowski ma zostać spokojnym, cichym miejscem. \dla spacerowiczów, dla odpoczywających, czytających, dla zmęczonych hałasem, harmidrem, pośpiechem i komercją. Teren spokojnego, bezpłatnego relaksu.
  Bary i knajpki mnożą się po drugiej stronie Kondratowicza, vis a vis parku, i dobrze. Park niech zostanie zaciszny, czysty, zadbany, uroczy i bezpieczny.
  Ścianka wspinaczkowa na OSIR-ze, w Ogródku Jordanowskim, na terenie Domu Kultury Świt……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.