Naczepa widmo wpadła do ogródka | | targowek.info

Naczepa widmo wpadła do ogródka

To cud, że nikomu nici się nie stało. Ogromna naczepa odczepiła się od ciężarówki, przeleciała przez dwa pasy Radzymińskiej i wpadła do ogródka. Na szczęście nikt akurat nie szedł chodnikiem…

 

Krótko po południu kawałek za skrzyżowaniem z Łodygową naczepa odczepiła się od tira jadącego w kierunku Marek (w materiale TVP Info mówią, że jechał w stronę centrum, ale z naszych informacji wynika, że było odwrotnie). Prędkość była na tyle duża, że siłą rozpędu pokonała pas zieleni, dwa pasy ruchu w przeciwnym kierunku, głęboki rów, chodnik i wpadła do ogródka domu stojącego na skrzyżowaniu z ul. Wiewiórki. Płot został dosłownie zmieciony, ale na szczęście wyhamował naczepę, zanim potoczyła się dalej. Na całe szczęście nikt akurat ani nie jechał w przeciwną stronę, ani nie szedł chodnikiem. Kierowca auta też wyszedł z kraksy bez szwanku.

Do drugiego wypadku ciężarówki doszło w nocy także na Radzymińskiej, ale na samej granicy Targówka z Markami. Tam tir zawisł na skarpie wjazdu na Trasę Toruńską. Utrudnienia trwały kilka godzin.

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Naczepa widmo wpadła do ogródka

 • 19 czerwca 2013 o godz. 22:48

  hahahaha. JEszcze chwila i na Radzyminskiej na Targówku stanie straszny zółty ludzik zwany radarem. I wtedy słoiki będa mówić, że jest bezpieczniej, bo przeciez oni jeżdża lewym pasem 40 km /h

 • 20 czerwca 2013 o godz. 00:30

  JANek złożyłeś podpis za referendum o Hance? :)

 • 20 czerwca 2013 o godz. 06:07

  Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Walc jest bardzo dobrym Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawa!!!!!!

 • 20 czerwca 2013 o godz. 07:38

  Tak jest: „Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Walc jest bardzo dobrym Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawa!!!!!!”
  i chociaż ma wąsy,a czasem i dąsy
  wybrałeś to męcz się ciężki frajerze!

 • 20 czerwca 2013 o godz. 11:10

  zmień ten nick głąbie :/ Tak, podpisałem się. Co prawda nie widzę alternatywy na to stanowisku, ale dość okradania. Wszedzie podwyżki, zaraz wprowadzą płatne parkingi w weekendy, płatny przejazd przez centrum, płatne ścieżki rowerowe, tylko szkoda, że HGW nie szuka oszczędności u siebie. Premie po kilkaset tys. zł, 5000 tys. pracowników, zniżki, bonusy, darmowe przejazdy. Wszystko idzie na nas.

 • 20 czerwca 2013 o godz. 11:13

  A gadanie lemingów, że przynajmniej coś buduje jest śmieszne. Po 1, dlatego, że ona kase dostaje głównie z UE i po prostu musi realizować dany projekt, bo jak nie to byłaby kara ( spokojnie ściągneła by od nas kase na zapłate). Po 2, co to za remonty? Wszystko stoi, na budowach 5 ludzi :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.