Szpital Bródnowski w nowych barwach. Ładny? | | targowek.info

Szpital Bródnowski w nowych barwach. Ładny?

To zmiana, która wywróci do góry nogami krajobraz Bródna – szpital przy Kondratowicza przestaje być niebieski. Jak wam się podoba nowa elewacja? 

 

Niebieskie ściany szpitalnych budynków są tak charakterystyczne, że na dobre wpisały się w pejzaż Bródna. Tymczasem obiekty właśnie przechodzą metamorfozę. O rozpoczynającym się remoncie pisaliśmy w październiku. Na pierwszym ogień poszedł budynek C, czyli największy, ale i najbardziej oddalony od Kondratowicza. Przy okazji wtorkowego zamieszania z alarmem bombowym internauta Maciej podesłał zdjęcia, na których widać, że prace są już niemal skończone. Nowa elewacja wygląda tak:

Budynek C Szpitala Bródnowskiego po remoncnie / zdjęcie od czytelnika
Budynek C Szpitala Bródnowskiego po remoncie / zdjęcie od czytelnika

Budynek jest szary z dwoma pasami na węższej ścianie. Wygląda dość estetycznie. To o tyle ważne, że stopniowo w najbliższych latach podobnie ocieplane i remontowane będą też elewacje kolejnych budynków bliżej Kondratowicza. W końcu szpital zmieni się więc nie do poznania. Na zdjęciu poniżej można porównać starą i nową elewację:

IMG_0455
zdjęcie od czytelnika targowek.info

Duże zmiany widać też od strony ul. Kondratowicza, gdzie powstaje lądowisko dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Tu prace trwają od wiosny, ale zanim usiądzie tu pierwsza maszyna, jeszcze trochę poczekamy. Takie lądowiska przed dopuszczeniem do użytku wymagają wielu zezwoleń, a ich zdobycie trwa.

Lądowisko dla helikopterów LPR w budowie / zdjęcie od czytelnika
Lądowisko dla helikopterów LPR w budowie / zdjęcie od czytelnika
PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Szpital Bródnowski w nowych barwach. Ładny?

 • 27 czerwca 2013 o godz. 08:25

  tak, ładny, a do środka zajrzeć nie mogliście? a pokazać kadrę pracowników? Stare dziadki, które mają w du… pacjenta. I ta informacja, której nie ma haaha . Gówno w ładnym opakowaniu

 • 27 czerwca 2013 o godz. 08:42

  Jak napiszecie że wraz ze zmiana wizerunku poprawil się standard usług szpitala to będzie news. Póki co stworzyliscie news z d… Sorry ale taka prawda.

 • 27 czerwca 2013 o godz. 10:04

  Na zewnątrz ładnie a w środku … po staremu

 • 27 czerwca 2013 o godz. 10:59

  WRESZCIE COŚ W DOBRYM SMAKU!!! TEN NIEBIESKI BYŁ JEDNAK ZA BARDZO WYRAZISTY JAK NA BUDYNEK… CO INNEGO GARDEROBA:)

 • 27 czerwca 2013 o godz. 15:33

  No, na Izbie Przyjęć można wykopyrtnąć. Przyjmowanie trwa godziny. Nie mogę pojąć co wymaga tyle czasu? Może zdezorientowanie pracowników państwowej placówki jest tak czasochłonne.

 • 27 czerwca 2013 o godz. 16:37

  do SEREK: To, że zamiast młodej dynamicznej i kompetentej osoby, siedzi tam lumpecera 60 letnia, którą przykleili tam na wieki :)

 • 28 czerwca 2013 o godz. 21:14

  Szczerze? Nie, nie podoba mi sie. Teraz wyglada jak przecietny, kiepsko(z wygladem) ocieplony blok.

  Tak, ocieplenie jest wazne wbrew temu co mowia esteci. Ale z zewnatrz mogli sie postarac albo przynajmniej zostawic to co bylo, tylko np. umyc i uzupelnic uszkodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.