Zacisze trochę równiejsze | | targowek.info

Zacisze trochę równiejsze

Nie mamy Nowotrockiej ani Trasy Świętokrzyskiej, ale przynajmniej na uliczkach Zacisza coś się dzieje.

Fot. BillJacobus/Flickr
Fot. BillJacobus/Flickr

Urząd dzielnicy kończy dzisiaj przetarg na wykonawcę generalnego remontu zaciszańskiej ulicy Nad Strugą. Położona tuż nad kanałkiem Bródnowskim uliczka na odcinku 200 metrów zyska jezdnię i chodniki z kostki brukowej oraz kilka nowych latarni. „Przy okazji” latarnie zostaną też wymienione na sąsiedniej ul. Krośniewickiej – na odcinku od kanałku do ul. Spójni. Inwestycja powinna zacząć się jeszcze latem i skończyć wczesną jesienią 2013 r..

Wyremontowanie Nad Strugą będzie ostatnią w tym roku inwestycją drogową zaplanowaną przez urzędników w naszej dzielnicy. W maju zakończyły się przetargi na remont odcinków Sennej, Wienieckiej oraz Kaśki Kariatydy, a jeszcze w kwietniu ul. Ładnej. Te pięć zaciszańskich uliczek to 100 proc. planów inwestycji drogowych zapisanych w tegorocznym budżecie dzielnicy Targówek. Tylko nie wiemy, czy się z tego powodu cieszyć, czy jednak płakać…

PS. Pod sam koniec maja równą asfaltową nawierzchnię odzyskała też w końcu ul. Wojskowa. Budowa kanalizacji na odcinków 200 metrów trwała tam niemal równo… 8 miesięcy.

PRZECZYTAJ TEŻ:

16 komentarzy na temat “Zacisze trochę równiejsze

 • 3 czerwca 2013 o godz. 09:08

  „Świętokszyskiej”???? autor wróć do podstawówki

 • 3 czerwca 2013 o godz. 10:07

  Nieuki.

  A po drugie, czemu pod informację o kawiarni na Bródnie nie można dodawac komentarzy? Reklamujecie kogoś firmę i nie można komentować takiego zachowania? Taki jest wolny Targówek? Haha kpina.

  Szkoda, że mojje firmy nie reklamujecie. Ah sory, zapomniałem, że mój kolega z gimnazjum nie pisze dla targowek.info. Ten portal robi się co raz bardziej g…ny.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 10:09

  @ JANURAY – nie ma przymusu zaglądać tu. Nie podoba się – wypad. Proste. Albo załóż swój portal.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 10:25

  Takie lemingi jak ty połkną wszystko i na wszystko przytakną. Tu trzeba myśleć, kolego. A ty masz z tym problem.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 11:26

  i kto tu mówi o braku myślenie :D:D:D:D może i ty myślisz ale to wielkim, wieeeelkim ograniczeniem.
  NIE SŁOIKI napiszcie w końcu coś mądrego o Warszawie. Wiem, że to dla was trudne, ale na 39 m2 nie macie za wiele do roboty, po pracy – jeśli ją macie. Wysilcie szare komórki. Bo jak na razie to jęczycie tylko, jak to wszyscy są źli, a o sobie nic nie piszecie. Jesteście najbardziej chamscy, najbardziej płytcy i zazdrośni.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 11:30

  ale czym wg ciebie objawia sie ta rzekoma zazdrosc? tym, ze przyjechales tutaj robic jak robol, mieszkanie na kredyt, albo wynajmowane (mieszkacie w 10 osob jak cyganie), samochody firmowe, w zyciu nie wsiadziecie do swojego, chyba, ze na kredyt do konca zycia i to jest zazdrosc? tobie wszystko pasuje bo jestes tu PRZEJAZDEM. Za rok bedziesz na Bialolece, potem Wilanow itp itd. Nigdy nie bedziesz tutejszy, nigdy nie bedziesz Warszawiakiem. Wiec nie wypowiadaj sie na tematy nie zwiazane z toba. Jestes tu gosciem, wiec zamilcz.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 11:58

  Miałeś napisać coś mądrego. Nie jestem tu przejazdem. Mieszkanie owszem mam na kredyt, ale nie uważam tego za jakąś ujmę. Mieszkam z 3 os. rodziną. Samochód mam własny. Praca na etacie. A jak z tym u Ciebie? Bo mam wrażenie, że te kompleksy są przez to,że ty się utrzymujesz z zasiłku. Za rok czy za 5 lat cały czas będę tutaj. Nie jestem tu gościem, bo mieszkam w swoim mieście, w swoim kraju. Mówisz zamilcz – to typowa reakcja na brak argumentu.
  Janie, internet przyjmuje wszystko. Każdą głupotę. Twoim problem jest to, że szczekasz jak burak przy budzie na łańcuchu. Szczekasz, szczekasz i nic więcej. Krytyka jest potrzebna najlepiej rzeczowa. A u ciebie nawet krytyki nie ma tylko ujadanie. Po komentarzach widzę, że masz uprzedzenia nie tylko do rodaków, nie warszwiaków ale do bułgarów, cyganów i innych. WUJOT i inni mu podobni to idioci. Ale ty jesteś zwykłym rasistą, któremu frajdę sprawia prowokowanie. To jest smutne. Żal mi ciebie, że mamusia tak cię wychowała. Idż w niedzielę na sumę i przemyśl swoje „prawidłowe” postępowanie.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 12:15

  argumenty mamusi tylko potwierdziły, że jesteś zakompleksionym 40 latkiem, który nie ma życia :)

 • 3 czerwca 2013 o godz. 12:19

  p.s. nie jestem rasista, tylko dbam o lokalność. chciabym, aby na Targówku żyło się w jak innych honorowanych dzielnicach Warszawy. Ale przez takich jak ty i inne lemingi, tutja nigdy nie bedzie dobrze. Nie obchodzi mnie z kim mieszkasz, gdzies jadasz itp. po twoich wypowiedziach widac, ze albo tatus byl w PZPR, ze tak bronisz beton, albo masz jakis kompleks zamierzchlych czasow.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 12:42

  Czyż nie jest co najmniej zastanawiające, że budowane są tylko te ulice, które prowadzą do osiedli ostatnio wybudowanych przez deweloperów? Przy ul. Nad Strugą jest nowe osiedle, będzie również nowe osiedle przy nowobudowanym odcinku Samarytanki (pole b. PGR). Trzeba w urzędzie posmarować, aby była ulica czy jak?

 • 3 czerwca 2013 o godz. 12:49

  dokładnie tak :) powiedz to QWERTEMU, ktory zyje w utopii światopoglądowej. pfff

 • 3 czerwca 2013 o godz. 14:16

  ANONIM/JAN teraz to mnie rozbawiłeś:D Słabo coś wnioski wyciągasz. Nie mam 40 lat i jeszcze mi trochę brakuje :P I kogo ja bronie? Nie bronie nikogo. Walczę z głupotą, która jest na targówku i we władzach i internetowych napinaczach, którzy w realu nic nie znaczą. Ale oni poza netem mają takie życie, że świat u stóp im leży. Takich jak ty. Po pracy piwo i TV. I nie denerwuj się tak bo dużo liter zjadasz.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 14:20

  Psy dalej szczekają ;/ nie ma sposobu na to szambo, które nas zalało … nie ma. Jedynie nadzieja w samym szambie, prawda QWERTY? To kiedy wypadasz stąd?

 • 3 czerwca 2013 o godz. 14:30

  CO TO MA BYĆ?!!! CO ZA FRAJE. SIE PODE MNIE PODSZYWA? KURNA ZRÓBCIE REJESTRACJIE, ABY KOMENTOWAĆ!!!

  Badz, co badz zgadzam sie ze qwerty to typowy słój.

 • 3 czerwca 2013 o godz. 14:40

  Kiedy chociaż wyfrezuja św. Wincentego????!!!!????!!!!! Nie da sie jeździć na 18″ felach ;(((

 • 3 czerwca 2013 o godz. 15:11

  Widzisz prawdziwy JANku jak to z wami nie słoikami jest? Jacy wy durni jesteście, nie mając swojej tożsamości.
  Pięknie to podsumowałeś :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.