Zapraszamy do Kawiarni „Świt Cafe”

5
Share

Czy znacie miejsce na Bródnie, gdzie można wypić wyśmienitą kawę? Oczywiście w „Świt Cafe”!

kawiarnia

Kawiarnia „Świt Cafe” mieści się w Domu Kultury „Świt” przy ul. Wysockiego 11. Działa już prawie dwa lata, a wciąż dla wielu mieszkańców może być nie lada odkryciem. Jej głównym atutem jest oczywiście kawa, parzona ze specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki. Gdy dodamy do niej smak świeżo wypiekanych croissantów, otrzymamy prawdziwie kawiarniane doznania, dostępne na wyciągnięcie ręki, „po sąsiedzku.”

 

Jak na rasową kawiarnię przystało, ”Świt Cafe” posiada w ofercie świeżo wyciskane soki, shake, smoothiesy, a także kawy mrożone, szczególnie popularne w sezonie letnim. Dużym uznaniem cieszy się tiramisu, będące nieoficjalnym znakiem rozpoznawczym lokalu.

 

kacik_sprzedazy_detalicznejPonadto w ofercie znajdziemy również sprzedaż detaliczną herbaty liściastej, yerba mate i kawy świeżo palonej, zarówno naturalnej, jak i smakowej, np.: rumowo-wiśniową, czekoladową czy pomarańczowo-orzechową, a także akcesoria do zaparzania.

Wielkim plusem kawiarni jest ogródek letni, dzięki któremu można w pełni wykorzystać ładną pogodę i zrelaksować się na świeżym powietrzu. Dodatkowych atrakcji dostarcza sam Dom Kultury „Świt” z bogatą ofertą artystyczną. W pobliżu znajduje się też park z placem zabaw dla dzieci.

Miła i profesjonalna obsługa, świetna kawa i dogodna lokalizacja, czego chcieć więcej od swojej ulubionej kawiarni? Zapraszamy na kawę!

 

 

Dla spieszących rano do pracy „Świt Cafe” ma specjalną ofertę:
KAWA NA WYNOS za 5 zł, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-10:00.

 

ogrodek

Kawiarnia „Świt Cafe” (w DK „Świt”), ul. Wysockiego 11, godziny otwarcia: poniedziałek–piątek 8-20, sobota–niedziela 10-20, www.switcafe.pl

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx