Darmowy internet na Targówku dwa razy szybszy… | | targowek.info

Darmowy internet na Targówku dwa razy szybszy…

…ale równie niedostępny jak do tej pory.

Słyszeliście o darmowym bezprzewodowym internecie na Targówku? System TargowekNET działa już od ponad roku, ale jest tak pilnie strzeżony, że niewielu udaje się do niego dostać.

Hotspoty działają jedynie w trzech miejscach: na terenie Urzędu Dzielnicy Targówek, w Parku Bródnowskim (mniej więcej całym) i w Parku Wiecha (tylko przed Rampą). Co gorsza, do ograniczonego zasięgu dochodzi ograniczony dostęp: żeby skorzystać z bezprzewodowego internetu, wpierw trzeba zarejestrować się… nie, nie przez internet, ale osobiście i z dowodem tożsamości w ręku w punkcie obsługi mieszkańców w ratuszu na ul. Kondratowicza 20 (stanowisko nr 6).

No, ale urzędnicy wprowadzają udogodnienia. Z początkiem wakacji zmianie uległy parametry wi-fi w sieci TargowekNET. Prędkość połączenia internetowego została zwiększona z 256 KB do 512 KB, zaś czas połączenia dla pojedynczej sesji wydłużono z 15 do 30 minut.

Ręka w górę, kto korzysta z tego luksusu? (Zgłoszenia urzędników pracujących w ratuszu na Kondratowicza się nie liczą…)

 

mapa_internetu
Trzy punkty w których działa TargowekNET / fot. Open Street Map / Urząd Dzielnicy Targówek
PRZECZYTAJ TEŻ:

10 komentarzy na temat “Darmowy internet na Targówku dwa razy szybszy…

 • 1 lipca 2013 o godz. 12:22

  Ten cały ratusz Targówka to kpina z mieszkańców. Skansen dinozaurów i hibernacja komuny. Skąd biorą się Ci burmistrzowie i radni, z Białorusi?

 • 1 lipca 2013 o godz. 16:06

  Sami ich Ewo wybieramy – w wolnym niezależnym demokratycznym głosowaniu…

 • 1 lipca 2013 o godz. 16:14

  Prosze wystapic o informacje publiczna ile osob z tego korzysta. Jak dla mnie to wywalili pieniadze w bloto. Dlaczego na starowce mozna sobie po podaniu emaila skorzystac z internetu a tu nie?

 • 1 lipca 2013 o godz. 21:49

  A ja tam korzystam i działa nawet dobrze. Przydało by się znieść ograniczenie 30 min lub wprowadzenie resetowania połączenia po 1 h. Ale 30 min to i tak dużo. Z kolei kontrowersyjny jest regulamin sieci.. Napisany został tak, by nie robić niczego… dosłownie:) Ale kto by go respektował;)

 • 2 lipca 2013 o godz. 09:22

  ZŁODZIEJE! PIS, PO, SLD, SM BRÓDNO I CAŁA TA RESZTA BETONOWYCH DZIADÓW

 • 2 lipca 2013 o godz. 12:31

  a w jaki sposób dostać dane do logowania?!

 • 2 lipca 2013 o godz. 15:10

  widziałem jak gość sam na LLU…. zabrał sygnał do słoika i pognał w swoją stronę, słoma się sypała z bagażnika, nic nie było widać. To on jast za to odpowiedzialny.

 • 3 lipca 2013 o godz. 01:35

  korzysta ktoś z usługi net aero2?

 • 3 lipca 2013 o godz. 15:36

  To juz lepiej wziasc Aero 2. Kto to wymyslil, zeby wymyslac loginy i hasla, ktorych nie mozna zmieniac. i jeszcze a predkosc… Prosze wystapcie do dzielnicy z zapytaniem ile osob z tego korzysta i przeliczcie cena / uæytkownicy. Pewnie wyjdzie ze taniejbyloby kupic uæytkownikow iphona 5 + nielimitowany pakiet internetowy na zawsze :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.