Dzień otwarty w Gravitan Targówek

5
Share

Przez cały dzień w jednym z największych klubów fitness w naszej dzielnicy wszystko będzie za darmo.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Klub Gravitan znajduje się w Parku Handlowym Targówek, mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Ikeą i Leroy Merlin. Oferta klubu jest bardzo szeroka: mozna tu znaleźć m.in. salę multicross, siłownię, indoor cycling, stretching, pilates, jogę, zumbę, a także strefę „Junior” dla dzieci. Po ćwiczeniach można się udać do strefy relaksu, gdzie czeka m.in. sauna, łaźnia i jacuzzi.

Nie da się jednak ukryć, że na codzień wszystkie te atrakcje są słono płatne – ceny karnetów w Gravitanie na Targówku wahają się od 79 zł do 249 zł  (plus „opłaty administracyjne”) za miesiąc, a umowę trzeba podpisać od razu na cały rok.

Ale nie w najbliższy wtorek, 30 lipca. Klub Gravitan organizuje wtedy dzień otwarty – przez cały dzień wszystkie sale i urządzenia będą dostępne za darmo, a na chętnych będą czekać bezpłatne porady trenerów, zajęcia oraz zabiegi kosmetyczne. Klub szykuje się chyba na najazd chętnych, bo tego dnia otwiera się „jak zwykle” o godz. 6 rano, ale będzie czynny aż do północy (zazwyczaj do 22:00). A od środy, cóż, znów będą obowiązywać karnety…

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx