GKP przeprasza za transparent

7
Share

…i obiecuje go doprecyzować.

hghggh

Kontrowersyjny transparent na płocie GKP /fot. czytelnik targowek.info

O interwencji burmistrza Sławomira Antonika w sprawie atakującego urzędników transparentu na płocie klubowego boiska przy ul. Kołowej pisaliśmy kilka dni temu. I błyskawicznie przyszła, pełna przeprosin, odpowiedź władz naszego klubu.

Mówiąc w skrócie, najnowszy prezes GKP Włodzimierz Wąsowicz (o rezygnacji z tej funkcji słynnego boksera Grzegorza Skrzecza pisaliśmy już miesiąc temu) wyjaśnia, że transparent „niesprawiedliwie uogólnia problem” i wcale nie chodzi na nim o urzędników z targówkowskiego ratusza, ale o zupełnie innych (w domyśle: z Urzędu m.st. Warszawy).

Dlatego nowy prezes obiecuje dopilnować, żeby transparent został… doprecyzowany przez jego autorów. Jak się okazuje (cytujemy fragment pisma) „opisany baner jest dziełem opiekunów dzieci uczestniczących w naszych grupach młodzieżowych oraz sympatyków zaniepokojonych pogarszającą się sytuacją finansową naszego Stowarzyszenia”.

Tymczasem za kontrowersyjną płachtą piłkarze z drużyny seniorów GKP przygotowują się do nowego sezonu. Pierwsza kolejka III ligi już w weekend 10-11 sierpnia.

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx