GKP przeprasza za transparent | | targowek.info

GKP przeprasza za transparent

…i obiecuje go doprecyzować.

hghggh
Kontrowersyjny transparent na płocie GKP /fot. czytelnik targowek.info

O interwencji burmistrza Sławomira Antonika w sprawie atakującego urzędników transparentu na płocie klubowego boiska przy ul. Kołowej pisaliśmy kilka dni temu. I błyskawicznie przyszła, pełna przeprosin, odpowiedź władz naszego klubu.

Mówiąc w skrócie, najnowszy prezes GKP Włodzimierz Wąsowicz (o rezygnacji z tej funkcji słynnego boksera Grzegorza Skrzecza pisaliśmy już miesiąc temu) wyjaśnia, że transparent „niesprawiedliwie uogólnia problem” i wcale nie chodzi na nim o urzędników z targówkowskiego ratusza, ale o zupełnie innych (w domyśle: z Urzędu m.st. Warszawy).

Dlatego nowy prezes obiecuje dopilnować, żeby transparent został… doprecyzowany przez jego autorów. Jak się okazuje (cytujemy fragment pisma) „opisany baner jest dziełem opiekunów dzieci uczestniczących w naszych grupach młodzieżowych oraz sympatyków zaniepokojonych pogarszającą się sytuacją finansową naszego Stowarzyszenia”.

Tymczasem za kontrowersyjną płachtą piłkarze z drużyny seniorów GKP przygotowują się do nowego sezonu. Pierwsza kolejka III ligi już w weekend 10-11 sierpnia.

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “GKP przeprasza za transparent

 • 24 lipca 2013 o godz. 11:05

  czytałem niejednokrotnie bardziej obraźliwe hasła na transparentach …
  dobrą radą dla KRZYWDZONEGO jest nagłośnić problem …
  nasz kraj w przyszłości poniesie konsekwencje totalnego niszczenia klubów sportowych …
  jest mi po prostu przykro …
  można sprzedać i boisko piłkarskie – tylko czy młodzież będzie potrafiła uprawiać sport na ścianach i dachach apartamentowców ?

 • 24 lipca 2013 o godz. 23:31

  Kaka: nie pier… Kto chce sprzedać twoim zdaniem to boisko? Do tej pory to klubowi działacze dogadywali się z deweloperami: Olimpia, Sarmata – to wszystko sprawka działaczy. Nie ma ani jednego przypadku, żeby miasto sprzedało teren sportowy pod bloki.

  Wiec przestać pitolić i zastanów się, jakie są intencje działaczy GKP. Dlaczego nie podpisali porozumienia z miastem gwarantującego przeznaczenia terenu na sport?

  Życzę GKP jak najlepiej. Ale nie mam przekonania, że stawanie murem po stronie działaczy gwarantuje klubowi przetrwanie.

 • 25 lipca 2013 o godz. 07:37

  Do Sraka… a Ty byś podpisał umowę z bankiem na 13 miesięcy, w których masz spłacić 500 tys zł. i w umowie nie ma zmianki o dłuższym okresie dzierżawy, braku informacji do dostępu do obietków? Ludzie gadać można wiele jak się nie wie co dokładnie jest w temacie. Mówisz, że klub rozmawia z deweloperami? to czemu na terenie klubu z 9 miesięcy temu pojawili się ludzie Biedronki i mierzyli teren? A jak się ich ktoś zapytał po co mierzą, skąd są? To odpowiedzieli, że miasto chce im ten teren przeznaczyć?

 • 25 lipca 2013 o godz. 09:38

  Patrząc na strumień pieniędzy jakim HGW obdarowała Targówek jestem na 100 % pewny że w sporze z GKP nie ma racji!!!!!!!!!!!

 • 25 lipca 2013 o godz. 15:18

  HAAHHAHAAHA! ! PRZEPRASZAM ZA TO, ŻE WŁADZA PLUJE MI W TWARZ :) BRAWO POLACY !

 • 27 lipca 2013 o godz. 02:22

  do SRAKA
  nie oceniaj mnie tak drastycznie, proszę …
  boisko chcą sprzedać urzędnicy samorządowi, których Ty i ja wybraliśmy
  jeśli uważasz, że tereny sprzedają kluby – mylisz się bardzo
  jeśli przyjąć Twoją teorię – to czemu klub GKP dalej funkcjonuje ?
  (przecież okres prosperity minął, zarząd GKP powinien sprzedać teren wcześniej – to żart)
  przykłady Olimpii, Sarmaty, Gwardii, dobitnie świadczą, że GKP jest niezwyciężony !
  a są przypadki, że MIASTO sprzedało tereny sportowe POD BLOKOWISKA
  ja nie znam intencji Działaczy GKP – ale cieszę się, że życzysz Gminnemu Klubowi Piłkarskiemu TARGÓWEK – SKOK Wołomin wszystkiego co najlepsze = chwała Ci za to !
  pozdrawiam K.K.

 • 1 sierpnia 2013 o godz. 14:14

  Mój 6-letni syn uczęszcza do klubu i ma wspaniałego trenera. Zajęcia są naprawdę świetne, alternatywa dla naszych dzieci, sport… a szkoda, że tak się dzieje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.