Wpadli złodzieje paliwa

7
Share

Policjanci rozbili grupę złodziei seryjnie kradnących benzynę ze stacji benzynowych na Targówku. Rabusie tankowali „za darmo” łącznie aż 65 razy!

Według ustaleń policji trzech mężczyzn działało co najmniej od sierpnia ubiegłego roku. Poruszali się różnymi samochodami na kradzionych tablicach rejestracyjnych, tankowali paliwo do zbiornika i odjeżdżali bez płacenia. O dziwo, złodzieje darzyli wielkim sentymentem naszą dzielnicę – zdaniem policjantów przez blisko rok dokonali na terenie Targówka aż 65 kradzieży na łączną kwotę 16 tys. złotych!

Przestępcy długo pozostawali bezkarni, ale żmudna praca policjantów z Targówka w końcu przyniosła efekty. Kilka dni temu nasi kryminalni zatrzymali trzy osoby. Najpierw wpadł Patryk Ż. (20 l.), który usłyszał łącznie 17 zarzutów (acz przyznał się do aż 32 kradzieży paliwa na terenie Targówka). Kolejnych 11 zarzutów kradzieży usłyszał Rafał K. (32 l, przyznał sie do 17 kradzieży). Zaś Mateusz Cz. (20 l.) usłyszał 8 zarzutów i przyznał się do 16 kradzieży paliwa.

 

Złodzieje – być może dzięki temu, że tak gładko się do wszystkiego przyznali – decyzją prokuratora nie zostali aresztowani, a tylko objęci dozorem policyjnym. Nie więc raczej co liczyć, że ceny benzyny w naszej okolicy wreszcie spadną…

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx