Ruszyła budowa bloku w centrum Targówka

19
Share

Tam, gdzie do niedawna był parking przy Remiszewskiej, pojawiła się wielka dziura w ziemi i wysoki dźwig. Za dwa lata do osiedla Myszkowska II wprowadzi się kilkuset nowych mieszkańców.

 

To kolejna odsłona efektu metra – nagle Targówek stał się niezwykle atrakcyjny dla deweloperów i wszyscy chcą budować jak najbliżej planowanych stacji. Przoduje oczywiście Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga, która między blokami wciąż ma sporo terenów. Niedawno zlikwidowano parking przy Remiszewskiej (działka ciągnie się do Myszkowskiej, ale ma „wcięcie” na stary dom przy ulicy), teraz zaczęła się tam budowa. Jest już całkiem spory wykop i kilka dźwigów. Prace mogą dokładnie obserwować mieszkańcy budynków inwestycji Myszkowska I i bloków przy Goławickiej, bo prowadzone są dokładnie pod ich oknami.

Według informacji SM Praga Zespół Mieszkaniowy Myszkowska II składać się będzie z budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i usługami w parterze. Będzie miał 9 naziemnych kondygnacji. Zmieści się tu 118 mieszkań o metrażach od 27 do 88 mkw. Ceny w przedziale 6600-7000 zł/mkw. Podawany termin zakończenia inwestycji to 31 marca 2015 r.

Tak ma wyglądać budynek Myszkowska II / rys. SM Praga

Tak ma wyglądać budynek Myszkowska II / rys. SM Praga

Myszkowska II to nie jedyna inwestycja mieszkaniowa w tej okolicy. Po drugiej stronie Handlowej niemal gotowe są ogromne bloki budowane przez spółdzielnię Mercury. Pierwszy ma być oddany w grudniu 2013 roku, kolejne dwa w czerwcu 2014.

Na tym nie koniec. O kolejnych planowanych inwestycjach przeczytacie tutaj.

19
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx