Słynna modowa marka otwiera pierwszy sklep na Targówku

5
Share

Fanki (i fani) światowej mody, akcesoriów oraz artykułów dla domu już skaczą z radości: w sobotę w naszej dzielnicy otwiera się TK Maxx.

TK Maxx na Targówku czeka na otwarcie /fot. tkmaxxpl/facebook

TK Maxx na Targówku czeka na otwarcie /fot. tkmaxxpl/facebook

TK Maxx to słynna amerykańska sieć sklepów, oferująca przede wszystkim znane i modne marki ubrań oraz butów (tak dla kobiet jak i mężczyzn), ale też różne akcesoria, artykuły dla domu i kuchni, a nawet zabawki – w cenach, przynajmniej oficjalnie, nawet 60 procent niższych od regularnych cen sprzedaży tych samych rzeczy w Polsce i na świecie.

Otwarcie pierwszego polskiego TK Maxxa, w 2009 roku w domach Centrum na Marszałkowskiej, było wydarzeniem na skalę całego kraju. Dziś w Polsce działa już 18 sklepów tej marki, więc emocje nieco opadły, ale TK Maxx w Parku Handlowym Targówek będzie dopiero trzecim w Warszawie i pierwszym po naszej stronie Wisły, więc i tak się cieszymy.

Dwupoziomowy sklep o powierzchni aż 3044 m2 otworzy się oficjalnie w sobotę 24 sierpnia o godz. 10:00 w dawnym pawilonie meblowym obok Domoteki, niemal na przeciwko sklepu Ikea i po sąsiedzku ze Sportsdirect, czyli niedawno otwartą inną popularną sieciówką.

Na pierwszy dzień TK Maxx zapowiada specyficzną promocję – poszukiwanie specjalnie oznakowanych wieszaków z kartami upominkowymi – więc kto chce w spokoju coś kupić, lepiej niech pójdzie tam w niedzielę…

TK Maxx (PH Targówek), ul. Malborska 51-53 Warszawa, godziny otwarcia: poniedziałek-sobota godz. 10-21, niedziela godz. 10-20

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx