Choppers Club już otwarty. Pub dla motocyklistów

16
Share

Takie imprezy Targówek dawno nie widział. Do pubu na przeciwko kościoła zjechali się polscy naśladowcy Hells Angels… W sobotę przy Radzymińskiej zaczął działalność Choppers Club. 

 

Jeśli w sobotę na ulicach Targówka zauważyliście większe niż zwykle natężenie motocykli, to powodem było otwarcie nowego pubu. Lokal działa w dawny sklepie z farbami przy Radzymińskiej 154 (tuż przy przystanku „Trocka”). Wczoraj zaparkowało przed nim kilkadziesiąt harleyów i innych chopperów, a w środku bawił się tłum ludzi w czarnych skórach. Impreza była całkiem niezła i trwała do wczesnych godzin porannych.

Lokal od razu zbadali nasi reporterzy. W pubie jest spora sala z telewizorem, kilkanaście stolików, i scena do koncertów. Na otwarciu zagrał hardrockowy zespół V8. Jest też bilard i całkiem duży ogródek na tyłach, któremu mrocznego klimatu dodaje stojąca obok opuszczona kamienica.

fot. targowek.info

Lokal nie powinien nikomu przeszkadzać, bo w bezpośrednim sąsiedztwie nie ma budynków mieszkalnych. Mamy tylko nadzieję, że motocykliści nie będą nocami za bardzo piłować silników.

Czynne w godz. 12-22. Wejście wygląda tak:

fot. Choppers Club

fot. Choppers Club

A menu tak:

fot. Choppers Club

Choppers Club możecie też odwiedzić na Facebooku

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx