Złodziej kabli mieszka na II piętrze | | targowek.info

Złodziej kabli mieszka na II piętrze

Mieszkańcy bloku na ul. Rembielińskiej walczą ze swoim sąsiadem, który ukradł kable elektryczne w budynku i pozbawił ich prądu na wiele godzin. Choć wszyscy wiedzą kto to zrobił, złodziej pozostaje bezkarny.

O nieciekawej sytuacji w bloku na Bródnie poinformowała targowek.info pani Agnieszka.

„W bloku na ul. Rembielińskiej 10 trzy piony od godz. 8 do 17 nie mają prądu – ukradli kable. Kradzieże kabli w tym bloku są ciągle. Dyżurny technik nic nie robi, policji nikt nie zawiadamia, bo po co”

– napisała czytelniczka w niedzielę.

To był jednak dopiero początek tej historii. W poniedziałek na klatkach schodowych bloku pojawiło się takie ogłoszenie:

Na ogłoszeniu widnieje dokładny numer mieszkania złodzieja. My nie możemy go pokazać.
Na ogłoszeniu widnieje dokładny numer mieszkania złodzieja. My nie możemy go pokazać.

 

W zasadzie do opisu na ogłoszeniu nie trzeba już niczego dodawać. Może tylko to, dlaczego policja nie interweniowała. Jak się dowiedzieliśmy, policja nie przyjmuje zgłoszeń od pojedyńczych mieszkańców i czeka na oficjalne zgłoszenie od administracji. Natomiast administracja uważa, że powiadomienie policji o sąsiadzie-złodzieju należy do samych mieszkańców…

My też czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

PRZECZYTAJ TEŻ:

38 komentarzy na temat “Złodziej kabli mieszka na II piętrze

 • 17 września 2013 o godz. 10:24

  Bardzo dobre posunięcie, coś takiego powinni rozwiesić na Korczakówce na tego konfidenta co na straż miejską dzwoni jak się samochód choć na chwilę pod klatką zostawi.

 • 17 września 2013 o godz. 10:48

  To drobnica, choć nie mniej szkodliwa niż gangi cwaniaczków wycinający tory i trakcję. Na Utracie codziennie wykręcają śruby mocujące tory do pokładów, a następnie tną palnikami szyny. Straż miejska oczywiście woli ganiać Bułgarów i Ormian pod Wileńskim, albo gimbów za blokiem bo tam łatwiej zarobić i się nie narobić.

 • 17 września 2013 o godz. 11:45

  Z tego co wiem , Administracja bardzo szybko reaguje. Dlaczego od razu oskarżacie kogoś nie mając do tego podstaw i dowodów. Przywrócenie prądu w bloku to nie jest włączenie żelazka do kontaktu. Każdy ma swoje procedury. To nie pierwsza kradzież na Bródnie…zawiadomienia idą za każdym razem , tylko policja…potrafią tylko umarzać śledztwo!!!

 • 17 września 2013 o godz. 12:08

  Żyje się lepiej… tylko komu? nie dziwi że w więzieniach 90% głosowało na PO

 • 17 września 2013 o godz. 12:29

  W prawdziwym społeczeństwie obywatelskim, sprawiedliwość powinno wymierzać się samemu. Moim skromnym zdaniem, sąsiedzi powinny zebrać się w kupę, dać gościowi po mordzie i uświadomić iż następna taka sytuacja skończy się dla niego dużo gorzej.

 • 17 września 2013 o godz. 12:38

  Jak policja faktycznie nic nie robi to wjazd na chatę i po mordzie, racja. Na pewno robi to, bo czuje się bezkarny. Jakby mi ktoś w bloku tak prąd wywalał to od razu bym do niego poszła z bardzo nieprzyjemną wizytą. W bloku powinni też zainstalować monitoring, skoro powtarzają się kradzieże. Wtedy postawienie leniwym pieskom dowodu pod nos nie byłoby problemem.

 • 17 września 2013 o godz. 12:56

  Monitoring owszem , jestem jak najbardziej za …tylko niestety ciężko z ludżmi , bo jak trzeba za cos placic to od razu : ja nie bede placic. Niestety nie zdają sobie sprawy ile tak na prawdę trzeba zapalcic za te wszystkie kradzieże. To wszystko przecież idzie z ich pieniędzy , tylko , że w czynszu nie mają napisane , że to opłata za kradzież, tylko opłata na fundusz remontowy. Za konserwacje monitoringu też trzeba płacić i myślę , że duzo mniejsze pieniadze jak za odtworzenie nowej instalacji elektrycznej…Ale tego juz nikt nie widzi…

 • 17 września 2013 o godz. 13:18

  Wszyscy wiedzą, że za kradzieże zapłacą lokatorzy i każdy by wolał monitoring więc głupie gadanie. Jakby ktokolwiek z administracji czy spółdzielni miał za to zapłacić to szybko by zrobili porządek

 • 17 września 2013 o godz. 17:13

  Taaak, najlepiej od razu powiesić na tym kablu.

 • 17 września 2013 o godz. 17:51

  Prądu nie było od 23 do 13 następnego dnia i tego samego dnia od 21 do 10 rana. Trochę długo biorąc pod uwagę, że niektórzy trzymają drogie leki. Złodziej wynosił w ciągu dnia ale skoro nikt nie reaguje to kradnie. Monitoring i ochrona miała być i co i nic. Trzy anteny na dachu za które ktoś bierze kasę, jak lokatorzy wyrażali zgodę miał być opłacany domofon i był, tera kasa idzie do czyjeś kieszeni. Były podpisy, że z tych pieniędzy ma być ochrona bo na klatce ciągle kradną, ćpają itp i co – i nas olali.

 • 17 września 2013 o godz. 19:16

  Krakrekrukura :-)ty psychiczna

 • 18 września 2013 o godz. 15:23

  Do Pffq

  Jak znasz tego gościa z Korczakówki to poświęć niewiele czasu i powtórz akcję z Rembielińskiej

 • 19 września 2013 o godz. 12:32

  Lokator, prosze o kontakt na numer 519 520 019, Tomasz Słomiński TVN Uwaga

 • 19 września 2013 o godz. 19:13

  Wczoraj policja zatrzymała złodzieja! Awantura na bloku była niesamowita. Krzyki, wyzwiska, groźby. Skutego złodzieja wyprowadzili tajniacy. Brawo lokatorzy!!!

 • 20 września 2013 o godz. 07:49

  Może i go złapali ale jeszcze szybciej wypuścili… Wczoraj w godzinach popołudniowych przechadzał się spokojnie przed blokiem….
  LOKATOR jednak może lepiej się zgłosić do Pana z TVN Uwaga?

 • 20 września 2013 o godz. 08:38

  śmieszni ludzie ,na świecie są poważniejsze sprawy a pani która się tym interesuje nie ma swojego życia osobistego ,tylko interesuje się innymi biedna robi z siebie pośmiewisko zakonfidencje …a polskie prawo no cóż da order pani agnieszcze za łapanie osiedlowych złodziej bródna strach się jej bać

 • 20 września 2013 o godz. 09:31

  KOLOROWY SWIAT!!! Jeśli bycie uczciwym jest dla ciebie śmieszne to kim ty jesteś?!! Żałosne. Najlepiej stać z boku i wypisywać durne komentarze. Nie wstydzę się tego, że jestem uczciwym człowiekiem!!!!! Nie będę stać bezczynnie jak ktoś kradnie i ja za to płacę. Jeśli dla kogoś to śmieszne i konfidencja to ty sam jesteś debil i dalsza dyskusja jest zbyteczna. NIkt nie łapie złodzieja dla rozgłosu tylko dla świętego spokoju i prądu we własnym domu!!!!!

 • 20 września 2013 o godz. 09:36

  do kolorowy swiat
  Ciekawe co Ty byś zrobił/zrobiła gdybyś nie miała 2 dni prądu i drogie leki w lodówce i wiedziała kto kradnie?? Grzecznie czekała?? Co do konfidencji jak Ci coś ukradną to na policje nie zgłaszasz??

 • 20 września 2013 o godz. 09:43

  Złapali go sąsiedzi wspólnie i było ok 15 osób nie jedna kobita. Jak to teraz, każdy się tego wstydzi czy boi.

 • 20 września 2013 o godz. 11:57

  siek siek bumbum i teraz całe bródno śmiechem w twarz konfidentom ,,,

 • 20 września 2013 o godz. 12:00

  żal słuchać waszych wypocin nic tym nie wskóracie durni mało wartościowi ludziki ,,,,pani szuka rozgłosu tylko a ja życze zdrówka i rozumu w głowce

 • 20 września 2013 o godz. 12:22

  nie ma CWANIAKA NA WARSZAWIAKA – A PANIĄ ZAPRASZAM NA CIECIOWĄ DO SWOJEGO BLOKU BYŚCIE PORZĄDKU PILNOWALI … ŻEBY TAJNIACY ZŁODZIEJA ZA PRĄD ŁAPALI
  NIE MA CWANIAKA NA WARSZAWIAKA

 • 20 września 2013 o godz. 13:00

  Jak jesteście takie CWANIAKI zaproście go do siebie.

 • 20 września 2013 o godz. 13:52

  ciekawe co ten zlodziej zrobi jak ktoregos dnia mu sie cos stanie ;)

 • 20 września 2013 o godz. 14:08

  míły sąsiad napisał(a):

  20 wrz 2013

  13:52

  ciekawe co ten zlodziej zrobi jak ktoregos dnia mu sie cos stanie ;)
  TP TY ODPOWIESZ ZA TO ,A JUTRO NOGE ZŁAMIESZ

 • 20 września 2013 o godz. 14:09

  widać że ,tu ludzie bez mózgu są zajmijcie się swoimi domami patologią swoją ludzką,

 • 20 września 2013 o godz. 14:13

  NIE MA CWANIAKA NA WARSZAWIAKA
  ………. DO WYPOWIEDZI LOKATOR CZŁOWIEKU W JAKIM ŚWIECIE ŻYJESZ ZAPOZNAJ SIĘ DOBRZE Z PROCEDURĄ POLICYJNĄ …A NIE SIEDZICIE I POŚMIEWISKO,ROZGŁOS WOKÓŁ SIEBIE ROBICIE ZŁAPANY I CO WY NA DEBILI WYSZLIŚCIE NIC Z TEGO NIE MA KUPA SMRODU PO WAS I BRUDU
  NIE MA CWANIAKA NA WARSZAWIAKA

 • 20 września 2013 o godz. 14:16

  głupota ludzka nie zna granic narobili szumu,smrodu wokół siebie i tyle a złodzieje kradną i bedą kradli ,pośmiewisko ŻAL.PL

 • 20 września 2013 o godz. 14:27

  jak może sąsiad na sosiada donosić ta pani agnieszka to przedstawia z innej strony …ja byłam przytym bogu ducha winna osobe zamkneła w piwnicy i z swoim jakimś nie estetycznym panem który śmierdział moczem darła się w niebo głosy że ma złodzieja ,współczuje sobie i innym lokatorom takich sasiadów ,ludzie człowiek ,człowiekowi wrogiem bez powodu,od tego jest policja a nie pisanie kartek.
  pozdrawiam normalnych lokatorów bloku REMBIELIŃSKA 10.

 • 20 września 2013 o godz. 14:40

  O nieciekawej sytuacji w bloku na Bródnie poinformowała targowek.info pani Agnieszka.

  TAK TA PANI ZAWSZE LUBI KRĘCIĆ AFERY,DYMY,ITP.ZWYKŁA AFERZYSTKA I POZERKA
  NIGDY NIC PROSTO W OCZY TYLKO BY BYĆ W CENTRUM ZAINTERESOWANIA.

 • 20 września 2013 o godz. 19:58

  no jasne zlodziej jest nie winny bo on tylko potrzebowal kase na narkotyki, to ze pozbawil przy tym wiele ludzi pradu to nie wazne bo nie wolno donosic na sasiada, nie wazne ze nastepnym razem jak kase bedzie potrzebowal ożeni komuś kose bo o był w potrzebie to nie robi nic zlego…. Taka logika ludzi a Pania Agnieszke popieram :D tak jak ja popieraja wieloletni mieszkancy tego bloku a nie słoiki co tu tylko wynajmuja. I nie znaja tego zlodzieja od malego

 • 20 września 2013 o godz. 21:04

  Pani Agnieszka jako jedyna ma jaja, a wszyscy krytycy, co jest pewne, siedzieliby po ciemku w domach z podkulonymi ogonami, i stają się odważni dopiero jak prąd włączą, odpalą kompa i brylują w komentarzach. Brawo lokatorzy, brawo policja. Jestem pewien, że pan ten w swoim bloku już nic nie ukradnie. A to, że został wypuszczony… cóż złodziej kabla to nie morderca. Takich do aresztu się nie wsadza (niestety), chyba że na Białorusi. Ale jak wszyscy ludziska stawiali opór złodziejstwu, to byśmy mieli spokój na dzielnicy.
  PS. Do kolorowy świat. Popaprańcu jeden, twierdzisz że na świecie są poważniejsze sprawy a sam czytasz „te bzdury” i jeszcze spuszczasz się pisząc do tego komentarze. Taki jesteś git? Ciekawe czy jak matkę ci okradną, albo dzieciakowi krzywdę zrobią nie przylecisz na policję?

 • 21 września 2013 o godz. 10:01

  tu sam ciemnoród,który umie tylko komentarze dodawać tej aferzystce a nic nie wiedzą nie znają realnego zdarzenia ,o to jest mentalność ludzka nie wie ale klepie by klepać i być w centrum zainteresowania ani złodziej ani aferzystka nie są bez winy ,a kreci afere by bylo o niej głośnooooooooooooooooooo

 • 21 września 2013 o godz. 10:05

  TAK DUMNA I BLADA P.AGNIESZKA BO JEST W KOŃCU ZNANA NA FORUM W INTERNECIE ŻAL MI OSOBY BEZ SWOJEGO PRYWATNEGO ŻYCIA,,,, A ZŁODZIEJ MA WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚĆ OD OSĄDZANIA ANIE KOMENTATORÓW CO ODWAŻNI SĄ WYPOWIADAĆ SIĘ W INTERNECIE ŻE PRĄDU NIE MA ŻE JUŻ MORDERCĄ JEST GŁUP UMIEĆ WYPISYWAĆ KAŻDY UMIE
  ŻEGNAM I TOKU MYŚLENIA ZYCZE …..

 • 21 września 2013 o godz. 10:08

  jeszcze raz rozumkami pomyśleć to,nie boli rozumków użyć a nie wypowiadać się wiecznie o tym samym rozumków użyć i jeszcze raz myśleć

 • 21 września 2013 o godz. 17:46

  MONITORING I JESZCZE RAZ MONITORING U NAS NA OSIEDLU GENERALSKA SASIAD PIJACZEK ZLOSLIWE „ODADAJE” MOCZ NA KLATCE SCHBODWEj Wszyscy o tym wiedza ze to on,ale nie ma dowodu!

 • 22 września 2013 o godz. 20:31

  To może ten kabel był w parku bródnowskim? Widziałem jak go ciągli do bloku aby chyba zasilić ich sieć.

 • 29 października 2020 o godz. 04:12

  viagra otc buy cheap viagra viagra without a prescription

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.