Zmiana trenera w GKP

6
Share

Świetny mecz z Widzewem nie uratował posady trenera Krzysztofa Krzywickiego. Zastąpił go dawny szkoleniowiec Polonii Warszawa.

To było do przewidzenia: po sześciu porażkach w pierwszych sześciu meczach sezonu III ligi Krzysztof Krzywicki przestał trenować piłkarzy GKP Targówek. Nie uratował go nawet bardzo udany siódmy mecz z Widzewem II Łódź, który nasi piłkarze wreszcie wygrali i to w niezłym stylu. Zarząd GKP właśnie poinformował, że teraz trenerem piłkarzy z Targówka jest Cezary Moleda.

Cezary Moleda / fot. narewplus.pl

Cezary Moleda / fot. narewplus.pl

Kim jest nowy trener? Cezary Moleda niedawno skończył 50 lat, karierę piłkarską szybko przerwała mu kontuzja, za to od wielu lat trenuje drużyny z naszego regionu. Współpracował z takimi zespołami jak  OKS Otwock, Mazur Karczew, Narew Ostrołęka czy ostatnio Żbik Nasielsk.

Najsłynniejszy okres w karierze trenerskiej Cezarego Moledy to lata 2003-2005 gdy wpierw był asystentem trenera I-ligowej Polonii Warszawa (w tamtym czasie nie było Ekstraklasy i I liga była najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce), potem szkolił rezerwy tego klubu, a w listopadzie 2005 r. na krótko został nawet trenerem pierwszej drużyny Polonii. Acz trzeba zauważyć, że był to sezon na końcu którego Polonia Warszawa spadła do II ligi…

Jak by nie było, przed nowym trenerem stoi ciężkie zadanie. Po 7. kolejkach III ligi GKP Targówek ma zaledwie 3 punkty i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a nad naszymi piłkarzami nieoczekiwanie zawisło widmo spadku do IV ligi.

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx