Znów zderzenie samochodów pod przedszkolem

5
Share

Od paru miesięcy nie było wypadku na skrzyżowaniu ulic Jórskiego i Łokietka na Zaciszu… aż do dziś. Trzy osoby zostały ranne.

Zaciszańskie skrzyżowanie obok prywatnego przedszkola wcale nie jest skomplikowane. Ot, jedna ulica (Jórskiego) ma pierwszeństwo, a druga (Łokietka) nie ma. I tyle. A jednak w tym miejscu tak często dochodzi do wypadków, że w zeszłym roku mieszkańcy zorganizowali akcję zbierania podpisów w sprawie budowy w tym miejscu sygnalizacji świetlnej. Akcja się nie powiodła, świateł nie ma, a efekty tego widać regularnie.

Do najnowszego wypadku na skrzyżowaniu Jórskiego i Łokietka doszło dziś (w piątek) wieczorem. Zderzyły tu się ze sobą hyundai i bmw. Uderzenie było tak potężne, że bmw zniszczyło płot i wpadło na teren sąsiedniego przedszkola. Pomocy lekarskiej potrzebowały aż trzy osoby: dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Rozbite BMW na płocie przedszkola przy ul. Jórskiego / fot. Straż Pożarna

Rozbite BMW na płocie przedszkola przy ul. Jórskiego / fot. JRG15/Straż Pożarna

To już co najmniej trzeci w ostatnich trzech latach przypadek, gdy rozbite samochody zniszczyły ogrodzenie tamtejszego przedszkola. Do podobnej sytuacji doszło w marcu zeszłego roku, a także w lipcu dwa lata temu.

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx