Znowu problemy na Trasie T.

10
Share

Niekończące się pasmo kłopotów na naszym odcinku S8 trwa: tym razem od rana zablokowany jest wjazd na Trasę Toruńską z ul. Wysockiego.

rusztowania_tvn

fot. Tvnwarszawa

Wjazd z Bródna w stronę centrum zablokowała dziś o świcie ciężarówka, która zahaczyła o wielkie rusztowanie rozstawione wokół remontowanego (a raczej: awaryjnie naprawianego) wiaduktu – tego samego, z powodu którego autobusy miejskie muszą od kilku tygodni krążyć po całej okolicy.

Wprawdzie w zdarzeniu nic nikomu się nie stało, ale staranowane rusztowanie rozsypało się niemal jak domek z kart i jego sprzątanie zajmie drogowcom jescze trochę czasu – mówi się, że co najmniej do godz. 10, a może i dłużej. Zdjęcia z miejsca zdarzenia możecie zobaczyć na stronie Tvnwarszawa.

Dwa wiadukty przy Trasie Toruńskiej (w stronę Wysockiego i Marywilskiej), pobieżnie odświeżone w ramach niekończącego się remontu S8, zaczęły się sypać w połowie lata. Drogowcom udało się zsynchronizować ich naprawę z końcem wakacji i powrotem korków.

Renowacja pierwszego z wiaduktów – tego, w którego rusztowanie uderzyła dziś ciężarówka – miała trwać miesiąc. Zapowiedziany termin minął kilka dni temu.

10
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx