Lifting Matki Teresy z Kalkuty

23
Share

Uwaga kierowcy. Dawna Budowlana, a dziś Matki Teresy z Kalkuty, jest przez cały weekend zamknięta. A od poniedziałku będzie  równa jak stół. 

 

Drogowcy przysłali na Bródno całą eskadrę walców, rozściełaczy asfaltu i innego sprzętu. Maszyneria zaparkowała w piątek rano na trawniku przy stadninie koni PGR, a czytelnik Michał pytał z nadzieją w mailu: Czyżby mieli wyrównać św. Wincentego…?

Niestety, nie tym razem. Walce i rozściełacze od piątkowego wieczoru ruszyły wygładzać ulicę Budowlaną Matki Teresy z Kalkuty. Zamknięta będzie w obu kierunkach od św. Wincentego aż do Wysockiego. Kierowcy znów będą mogli tędy jeździć nad ranem w poniedziałek.

Co ciekawe, remont nigdzie wcześniej nie był zapowiadany. Dopiero w piątek po południu Zarząd Dróg Miejskich podał na swojej stronie, że to naprawa awaryjna. Ponoć nawierzchnia była w tak fatalnym stanie, że trzeba było ją natychmiast zerwać i położyć nową. A my byśmy chcieli taki awaryjny remont także na św. Wincentego.

 

W związku z awaryjną naprawą nawierzchni Matki Teresy z Kalkuty od dn. 11.10.2013 r. od ok. godz. 22:00 do odwołania autobusy linii 104 i 134 zostają skierowane na trasę objazdową:

104, 134: BRZEZINY / OLESIN – … – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – zawrotka na skrzyżowaniu z ul. Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – postój na przystanku BUDOWLANA 02 – Wysockiego – Bazyliańska – … – BRZEZINY/OLESIN

Ruch tramwajowy w tym rejonie bez zmian.

23
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx