Poszukiwany za kradzież. Poznajesz tego mężczyznę?

8
Share

Kradzież łańcuszków to jedna z plag tego lata na Bródnie i Targówku. Ale policja ma trop. A właściwie zdjęcie. Poznajecie tego człowieka?

 

Policjanci mają zdjęcie podejrzanego o kradzież biżuterii, ale nie mogą dopasować go do konkretnego człowieka. Prawdopodobnie złodziej został utrwalony przez którąś z kamer monitoringu na krótko przed kolejną kradzieżą.

 

Mężczyzna poszukiwany przez policję za kradzież łańcuszka / fot. Komenda Stołeczna Policji

Mężczyzna poszukiwany przez policję za kradzież łańcuszka / fot. Komenda Stołeczna Policji

Łańcuszki zrywane kobietom to prawdziwa plaga w tym roku. Często złodzieje są bezwzględni i zrywając biżuterię duszą i szarpią swoje ofiary. Strata jest więc materialna, ale często dużo gorszy jest szok i uraz psychiczny.

Na początku sierpnia policja chwaliła się złapaniem dwóch sprawców. Mamy nadzieję, że przed sąd trafi szybko także poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia.

Dziwne i zarazem smutne, że wciąż znajdują się paserzy i klienci kupujący od nich łańcuszki z drugiego obiegu. Bo przecież złodzieje nie kradną, żeby obdarować biżuterią swoje narzeczone. Warto się więc zastanowić, gdy używany łańcuszek, ma podejrzanie niską cenę…

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia. Można dzwonić pod numer telefonu 22 603 81 71, 22 603 83 60 lub wysłać maila na adres krp6warszawa@policja.waw.pl

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx