Policjanci pilnują skrętu w Naczelnikowską

16
Share

Efekty są natychmiastowe: zero korków, minimalna ilość cwaniaczków, kultura i spokój. Można?

Nie wiemy, czy to bezpośredni efekt propozycji zamieszczonej w naszym artykule sprzed kilku dni, czy po prostu policjanci wreszcie domyślili się tego sami. Tak czy siak patrol drogówki wreszcie pilnuje niesławnego skrętu w lewo przez tory kolejowe z ul. Radzymińskiej w Naczelnikowską oraz „starą” Radzymińską.

Podczas porannego szczytu dwaj policjanci zaparkowali tam radiowóz z migającymi „kogutami” i co jakiś czas wstrzymywali samochody jadące od centrum w stronę Zacisza, puszczając zdecydowanie więcej aut w kierunku Pragi i centrum.

Policjanci kierują ruchem na skręcie z Radzymińskiej w Naczelnikowską /fot. targowek.info

Policjanci kierują ruchem na skręcie z Radzymińskiej w Naczelnikowską /fot. targowek.info

 

Rezultat: dziś o godzinie 8 rano w tym miejscu ruch był praktycznie płynny. W żadnym momencie nie zebrało się więcej niż kilkanaście aut czekających na skręt, a samo oczekiwanie trwało najwyżej minutę. Oczywiście wciąż trafiali się wiejscy cwaniaczkowie, chcący środkowym pasem ominąć tę i tak małą kolejkę, ale gdy w końcu dostrzegali policję, odwaga ich opuszczała i speszeni chowali się na właściwym pasie kilkadziesiąt metrów wcześniej.

Zachwyceni działaniem policji mamy nadzieję, że akcja zaplanowana jest długoterminowo i nie skończy się na dzisiejszym poranku…

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx