Łowca piratów filmuje: tak jeździmy po Targówku

24
Share

Zawracanie na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na pasach, jazda na rondzie pod prąd – sądząc po tych filmikach, po Targówku jeżdżą tabuny piratów drogowych.

fot. youtube

fot. youtube

O autorze filmów z YouTuba wiemy niewiele. Ma na imię Mieczysław, jest kierowcą miejskiego autobusu, który kursuje po naszej części Warszawy. W kabinie zamontował kamerkę, którą nagrywa przypadki łamania przepisów na drodze. Sporo tego się już nazbierało i to tylko w ciągu ostatnich miesięcy. Zupełnie jakby Targówek był wyjątkowo piracką dzielnicą.

Pewnie każdy kierowca ma coś na sumieniu, ale niektóre z tych sytuacji są naprawdę niebezpieczne. Co ciekawe, gdy w sobotę jeden film wrzuciliśmy na Facebooka, wiele osób broniło kierowcy, który skręcał przy Carrefourze w lewo z pasa do jazdy prosto. Z komentarzy wynika, że skoro nie spowodował zagrożenia na drodze, to nic złego nie zrobił. A wy jak sądzicie?

 

 

Jeśli w powyższej sytuacji nie widzicie zagrożenia, to obejrzyjcie sobie kolejne filmy. Nie ma na nich nagranych wypadków, ale w niektórych sytuacjach było od nich o włos.

 

Bartnicza – taksówkarzowi się śpieszy

 

Mistrz kierownicy na Chodeckiej

 

Łojewska – podwójna ciąga? Nie szkodzi

 

Samarytanka – podwójna ciągła przed skrzyżowaniem

Bazyliańska – duży może więcej? 

 

Kondratowicza / św. Wincentego – czerwone jest dla cierpliwych

Buspas na Radzymińskiej, a samochody osobowe jadą

 

 

Wielki chaos pod CH Targówek

Wygląda na to, że najgorsze instynkty w kierowcach wyzwala centrum handlowe Targówek przy Głębockiej. Stąd jest kilka filmików i to naprawdę dziwne. Bo czy normalne jest jeżdżenie pod prąd na rondzie?

…albo po chodniku…

24
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx