Świąteczny Jarmark w Parku Wiecha. To już dziś! | | targowek.info

Świąteczny Jarmark w Parku Wiecha. To już dziś!

W weekend Urząd Dzielnicy przyszykował świąteczny jarmark w Parku Wiecha. W sobotę impreza będzie trwała od godz. 12 do 21, zaś w niedzielę od godz. 10 do 17.

 

W programie m.in.

Sobota 14 grudnia 2013
12:00-17:00 animacje plastyczne dla dzieci i sesje fotograficzne z Mikołajem
12:30 pokaz artystyczny Szczudlarzy
13;00 występ dzieci z Przedszkola nr 150
14:00 pokaz malowania witraży sztucznym śniegiem
14:30 pokaz artystyczny Szczudlarzy
15:00 rozstrzygnięcie Świątecznego Konkursu plastycznego i wręczenie nagród zwycięzcom
16:30 pokaz tańca z ogniem
17:00 uroczyste zapalenie lampek choinkowych i NIESPODZIANKA dla mieszkańców

Niedziela 15 grudnia 2013

10:15 zaproszenie na zajęcia plastyczne i malowanie bombek w „Klubie Kołatka” prowadzone przez fundację „aKADEMIAartis”
10.30 – 13.30 zajęcia i zabawy sportowe w programie m.in.:
– poszukiwanie zagubionych prezentów Świętego Mikołaja
11:00-17:00 animacje plastyczne dla dzieci i sesje fotograficzne z Mikołajem
11:00 występ dzieci z przedszkola nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I
12:00 występ dzieci ze scholii z parafii p.w. Chrystusa Króla
12:30 występ zespołu Małmazyje
13:00 pokaz artystyczny Szczudlarzy
14:00 pokaz malowania witraży sztucznym śniegiem
15:00 pokaz rzeźbienia w lodzie
16:30 ogłoszenie wyników konkursów organizowanych przez RSM „Praga
17:00 przedstawienie w Teatrze Rampa „A my do Betlejem”

Przez cały czas, podczas Jarmarku Świątecznego, będzie czynnych kilkadziesiąt stoisk, na których można będzie zakupić prezenty, ozdoby i potrawy na stół wigilijny.
Dodatkową atrakcją są specjalne kursy Złotego Autobusu Pawła Althamera, który będzie jeździł na nieco okrężnej trasie Urząd Dzielnicy – Targówek Fabryczny – Park Wiecha.

Rozkład jazdy:

Sobota: 12.00, 13.30, 15.00
Niedziela: 10.00, 11.30, 13.00, 15.00

My idziemy. Dajcie znać, jak wam się podobało: redakcja@targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

18 komentarzy na temat “Świąteczny Jarmark w Parku Wiecha. To już dziś!

 • 14 grudnia 2013 o godz. 19:03

  Było bardzo fajnie. Superanckie nagrody dla dzieciaków a na koniec szok bo wigilia dla wszystkich. Był ksiądz z naszej parafii i pycha jedzenie. Jak dla mnie to się postarali.

 • 14 grudnia 2013 o godz. 20:12

  Byliśmy z dziećmi i znajomymi było naprawdę fajnie pełen szacun.

 • 15 grudnia 2013 o godz. 13:37

  Jest super. Takiej imprezy brakowało

 • 15 grudnia 2013 o godz. 14:31

  Rewelacja Rewelacja Organizatorzy szkoda że bez info trzeba jeszcze popracować nad informowaniem mieszkańców robicie to samo co HGW wszędzie cichosza nic nikomu o niczym.
  Artykuł z 7.45 14.12.2013 heheh rewelacja na czas zawsze na czas No jak tak działa cała Dzielnica to Gratulacje z Komuny się śmieli :)

  Ważne że sobie wpiszą że zorganizowali jak ktoś zapyta to jest podkładka tiaaaa widać dwa pokolenia musza minąć żeby się nie karierowiczować może jest za skrajny w wypowiedzi ale mierzi mnie to że dowiaduję się z Targowek info po czasie Zarządzanie to wiedza i Sztuka a nie Stołek i Władza

 • 15 grudnia 2013 o godz. 17:36

  Jak się czeka, aż ktoś napisze o imprezie na portalu to rzeczywiście można nie zdążyć. Wiadomości o planowanych w dzielnicy imprezach trzeba szukać na stronie Urzędu Gminy Targówek oraz stronach Domów Kultury.

 • 15 grudnia 2013 o godz. 18:49

  do Minister Propagandy – kto szuka nie błądzi… Pierwsze informacje o Jarmarku umieszczone zostały na oficjalnym profilu Urzędu na Facebooku już 2go grudnia ***, na stronie Urzędu *** – 5go grudnia, Targowek.info również o nim pisał 10go grudnia i wczoraj. Dodatkowo słupy w dzielnicy oraz budynki należące do RSM Praga oklejone były plakatami, a ogłoszenia ukazały się w Głosie Pragi, Echu i Super Expresie. Zatem myślę że informacja była dobrze dostępna.

 • 15 grudnia 2013 o godz. 20:15

  a ja o jarmarku dowiedziałem się z radia… a mieszkam na Pradze i przyjechałem z rodziną i zaje….scie było.

 • 15 grudnia 2013 o godz. 21:46

  Do AGA !!! ja jestem dla Kiermaszu czy Kiermasz dla mnie i to za moje podatki czytaj pieniądze
  Do Calineczka nie muszę mieć facebooka ( prawda ? ) nie musze wchodzić na stronę urzędy ( prawda ? ) czy aby przypadkiem coś tam nie zrobią po kryjomu nie muszę wchodzić na targowek.info ( prawda )
  Imprezę zorganizowano z prywatnych pieniędzy czy moich ??? ( bo jeśli z prywatnych to animatora filantropa prywatne prawo reklamę robić sobie gdzie mu się podoba jak gdzie i ile nawet bilbordy na księżycu wywieszać a nawet 2 tygodnie po imprezie wieszać jego sprawa !!! Nie czytam Głosu Pragi, Echa i tym bardziej Superexpresu nałogowo.

  O Tym Czy Informacja była dobrze dostępna Decyduję Ja ! nie zamieszczający :)

  Ale jeśli to jest z MOICH PIENIEDZY TO PSIM OBOWIĄZKIEM JEST Mnie ..NĘDZY POINFORMOWAĆ ŻE MAM MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KIERMASZU finansowanym z moich podatków ! Jest coś takiego jak skrzynka pocztowa :) HGW z moich podatków wiedziała jak się Lansować t ą drogą :)

  jeśli plakaty były wcześniej nie zauważyłem zobaczyłem dopiero dziś na klatce że wisi może to ja jestem gapa a może … nie.

 • 15 grudnia 2013 o godz. 22:02

  PS Tyram od rana do wieczora Płace Podatki nie małe ( jak ktoś siedzi cały dzień w domu to może i ma czas na radio, internet, gazetki itp. żeby nie wiedzieć że mogę wypocząć na kiermaszu ! będę latał po nocy słupy oglądał albo radia słuchał albo na prasę lokalną polował a nóż gdzieś została i wchodził na strony dzielnicy czy aby nie robią czegoś jutro w parku puk puk w dyńke do dziuń. Jak jest impreza to organizatorowi zależy żeby było jak najwięcej ludzi którzy dają na to fundusze czy nie ?

 • 16 grudnia 2013 o godz. 00:02

  Lolek, to co ty być chciał? Żeby ci posłańca do domu wysłali? Jak jeszcze można było Jaśnie Pana poinformować? Oświeć nas.

  Czy jesteś zarobas co się dzielnicą nie interesuje, 12 h/na dobę siedzi w korpo na Służewcu, a potem pretensja do wszystkich, że nie wie co się dzieje na Targówku…

 • 16 grudnia 2013 o godz. 00:47

  o matko ale frustart….człowieku święta idą, wyluzuj i przynajmniej spróbuj innym nie psuć radości

 • 16 grudnia 2013 o godz. 09:59

  Siedzą w domach ze znajdami,albo na garnuszku u mamusi,nie pracują,bo po co tylko całe dnie siedzą w sieci.I tacy maja nie wiedzieć o wszystkim? Ja też tyram jak ten lolek po 12h i nie wiedziałem o niczym,bo nie mam czasu na siedzenie i pierdzenie przed monitorem,spanie do południa albo plątanie się między blokami

 • 16 grudnia 2013 o godz. 11:52

  Jakież to typowe dla tego narodu – zrobić coś fajnego to powiedzą że szkoda kasy albo nie każdy wiedział, nie zrobić to oplują że nic się nie dzieje itp…

  polecam wszystkim marudzącym – nie trzeba nic robić bo informacja przychodzi smsem (nie trzeba szukać w necie, czy jak tu ktoś wspomniał „plątać się między blokami”…)
  ***

 • 16 grudnia 2013 o godz. 12:41

  bardzo fajna impreza :) informacja była, tylko trzeba chcieć się dowiedzieć co się dzieje, brawa dla organizatorów! :)

  a tych wszystkich wiecznie niezadowolonych po prostu trzeba olać! wg nich to może do wszystkich listy pisać, najlepiej imiennie, i też będzie krzyk że po co listy i ile to kosztowało i z czyich pieniędzy, sa tacy którym się nie dogodzi obojętnie co by się nie zrobiło

 • 16 grudnia 2013 o godz. 12:47

  aaaa do Lolka trzeba jednak listy pisać, bo on bidulek pracuje jeden jedyny na całym osiedlu no i nie ma czasu żeby sie dowiedzieć co sie koło jego domu dzieje, za to ma czas żeby frustracje w necie wylewać, ciekawy przypadek :)

 • 16 grudnia 2013 o godz. 14:46

  jak coś fajnego się zrobi to zawsze komuś nie pasuje wszystkim nie dogodzi się .Ważne że dzieciaki dobrze się bawiły .impreza była wspaniała
  Organizatorów było kilku Nie tylko Urząd Dzielnicy.Inni organizatorzy tak się nie reklamowali a brali czynny udział w Jarmarku Świątecznym.

 • 17 grudnia 2013 o godz. 21:02

  Henia za swoje możesz mnie krytykować jak będziesz stawiać
  ale nie za moje pieniądze !
  A do Lolek a do czytających za mało myślicie głową i nie czytacie tekstu ze zrozumieniem za dużo czasu wolnego i mózg leniwieje !
  Portal Targówek Info na Medal moja wina że nie zobaczyłem
  Do Olac demokracja gwarantuje mi wyrażanie opinni ! się Świętami nie zastawiaj ! jak się fuszerę uskutecznia z braku wiedzy i myślenia :) a impra na filmie rewelacja !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.