Udało się! Wielka kałuża wysuszona po latach | | targowek.info

Udało się! Wielka kałuża wysuszona po latach

Stało się niemożliwe – ktoś w  urzędzie zareagował na list naszego czytelnika i wreszcie po latach wysuszono wielkie bajoro w Lesie Bródnowskim.

 

Chodzi o miejsce przeklinane przez spacerowiczów w lasku. Na końcu bardzo fajnej drewnianej kładki nad bagnem przez lata znajdowała się ogromna kałuża. Padało czy nie, ona i tak tam była. Grzęzły w niej buty, o ile w ogóle dawało się przejść. W czerwcu opublikowaliśmy list czytelnika Marcina, który pisał m.in.:

Może spośród kilkudziesięciu (czy kilkuset?) pracowników administracyjnych i radnych naszej dzielnicy znalazłaby się jakaś kompetentna osoba, która byłaby w stanie „załatwić” jedną czy dwie wywrotki żwiru?

Tak to wtedy wyglądało:

szlak_rowerowy

Dobre wieści są takie, że problem wreszcie rozwiązano! Nie wiemy czy kilka dni, czy może kilka tygodni temu, ale faktycznie ktoś załatwił ciężarówkę czy dwie żwiru. Wczoraj, choć w całym lesie było raczej mokro, zejście z mostku wyglądało perfekcyjnie:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ścieżka, i to oba jej odgałęzienia, wyraźnie jest posypana przez co podniesiono jej poziom i już nie tworzy się kałuża.

Niestety nie wiemy kto tak się wykazał, ale gratulujemy!

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Udało się! Wielka kałuża wysuszona po latach

 • 7 grudnia 2013 o godz. 20:02

  czy będzie wielkie otwarcie „nowej” ścieżki oraz koncert zespołu Tintiolo okraszony przemówieniami radnych i urzędników?
  pytam bo nie mam pomysłu jak udanie spędzić niedzielę

 • 9 grudnia 2013 o godz. 08:21

  W takich sprawach najlepiej skorzystać z aplikacji na smartphone „Warszawa 19115” lub zadzwonić na 19115. Warto, bo to naprawdę działa. Sam się o tym przekonałem.

 • 9 grudnia 2013 o godz. 13:39

  BZDURA, artykuł sponsorowany przez jednego radnego. Tuż obok jest wielkie błocko na ścieżce, a ten piach narzucony naprędce z 3 taczek zamienił się w lepką, gliniastą maź.

 • 9 grudnia 2013 o godz. 15:48

  Michał, 19115 nie zawsze działa. Trzy razy próbowałem i trzy razy zostałem olany.

 • 29 marca 2014 o godz. 01:20

  To miejsce zawsze było i będzie mocno zabłocone, bo np. spora część tego lasu była kiedyś bagnem? Chyba, że postawiono tam tę kładkę, żeby fajnie stukało pod nogami, w środku lasu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.